Випробування технологічного обладнання

11-23-2016

Випробування технологічного обладнання
Перш ніж запустити складне промислове устаткування, необхідно провести пусконалагоджувальні роботи.

Пусконалагоджувальні роботи – це комплекс заходів щодо введення в експлуатацію змонтованого обладнання, запорука стабільної і довготривалої його роботи. Для правильної роботи обладнання в оптимальному режимі з максимальною ефективністю після монтажу потрібно проведення пусконалагоджувальних робіт (ПНР) висококваліфікованими фахівцями.

Пусконалагоджувальні та режимно-налагоджувальні роботи, що проводяться нашими фахівцями, зможуть виявити можливі порушення при проведенні монтажних робіт, недоліки в роботі обладнання до початку його експлуатації. Пропоную наладка и испытания технологического оборудования.

У пусконалагоджувальні роботи котельного обладнання входять:

 • перевірка правильності монтажу котельного та пальникового обладнання;
 • перевірка системи на герметичність;
 • перевірка заземлення;
 • запуск;
 • налаштування процесу горіння;
 • перевірка і регулювання роботи котла у всіх режимах;
 • зняття показань з датчиків параметрів робіт котлів та пальників;
 • складання відповідного акта.

Пусконалагоджувальні роботи котлів та режимно-налагоджувальні роботи здійснюються згідно будівельним нормам і правилам, у відповідності з проектною документацією.

Комплекс пусконалагоджувальних робіт при запуску насосних станцій можна розбити на етапи:

 1. Перевірка якості використаних матеріалів, якості встановлення на фундамент, підключення обладнання, перевірка відповідності вимогам проекту, а також перевірка підключення заземлювачів.
 2. Перевірка працездатності самого обладнання, його елементів, роботи системи управління, автоматики, системи аварійної зупинки обладнання та пуску.
 3. Налаштування параметрів, передбачених проектом, випробування обладнання на холостому ходу, при цьому все обладнання піддається регулюванню, яке передбачає оптимізацію його роботи при запуску в експлуатацію.
 4. Технологічна перевірка працездатності, налаштування, призначена для досягнення потужності, необхідної проектом, продуктивності при підключенні всіх комунікацій.Результат четвертого етапу – це готове до запуску обладнання, що повністю відповідає документації.

Для проведення пусконалагоджувальних та режимно-налагоджувальних робіт наші фахівці використовують сучасні методики та спеціалізоване високоточне обладнання. Фахівці «npkspb» мають досвід і кваліфікацію для проведення таких робіт будь-якого котельного та теплотехнічного обладнання. Роботи здійснюються у відповідності з усіма нормами і правилами, згідно проектної документації.