Вибираємо букмекерські контори для роботи

5-30-2017

Як правильно вибрати букмекерську контору? Як відкрити рахунок, щоб мати можливість робити ставки онлайн? Як зробити перший депозит або, іншими словами, ввести гроші на свій рахунок в букмекерській конторі? Цими і багатьма іншими супутніми питаннями задаються багато починаючі гравці. Рекомендую зайти на лучшие букмекерские конторы

Успіх у світі букмекерських парі залежить від безлічі факторів. Одним із провідних серед них є вибір букмекерської контори. Якщо Ви вирішили заробляти за допомогою онлайн-ставок, до цього питання потрібно поставитися дуже відповідально, так як на кону стоять Ваші зароблені гроші.

У світі існує безліч букмекерських контор, що пропонують зробити онлайн-ставки саме у них. І заходячи на сайт тієї чи іншої БК, Ви можете не побачити суттєвої різниці. Як же визначитися з вибором? Для цього існує ряд критеріїв, які обумовлені багаторічним досвідом гравців зі стажем. Зупинимося на них докладніше.

Надійність

Насамперед, зверніть увагу на надійність букмекерської контори. В інтернеті Ви обов’язково знайдете рейтинги букмекерських контор. Не варто довіряти їм на 100%, але одним з етапів подальшого вибору вони можуть послужити.

Далі почитайте, що пишуть на форумах досвідчені гравці. Можливо, серед Ваших знайомих знайдуться такі, запитайте їх думку. Вас повинно цікавити, чи правильно розраховуються ставки букмекерською конторою, і не затягує вона з виплатами виграшу. Ви повинні бути впевнені, що Ваша ставка буде розрахована з тим коефіцієнтом, з яким Ви поставили свої гроші. Такого роду обмани практикуються деякими букмекерськими конторами.

Те ж стосується і виплат. Якщо БК довго обробляє Ваш запит на виведення грошей, краще з нею не зв’язуватися. Як мінімум, це говорить про низький рівень роботи з клієнтами. А як максимум, Ви ризикуєте взагалі розлучитися зі своїми коштами.

Доступність

Також радимо звернути увагу на доступність інформації про ту чи іншу букмекерській конторі: її місце розташування, юридичну адресу, контакти. Місце реєстрації букмекерської контори скаже багато про що.

По ходу роботи з БК у Вас може виникнути ряд питань щодо надання послуг або щодо Вашого рахунку. Тому важливим критерієм вибір БК є наявність у неї належного рівня підтримки клієнтів. Ви повинні одержувати швидкі і компетентні відповіді на свої запитання, неважливо яким чином Ви їх поставили: подзвонили по телефону, відправили лист з допомогою електронної або звичайної пошти. Можете навіть на початковому етапі перевірити таким чином всі зазначені конторою контакти.

Способи введення і виведення

Серйозні букмекерські контори, піклуючись про своїх клієнтів, пропонують на вибір різні способи введення і виведення грошових коштів. Починаючи з різних електронних платіжних систем і аж до укладення довгострокового договору з банком, щоб клієнти мали можливість виводити кошти безпосередньо на свій особистий банківський рахунок. Останнє особливо говорить на користь цієї букмекерської контори, так як, укладаючи договір з банком, вона вже пройшла певну перевірку.

Розпис

Про що Вам скаже розпис, яку пропонує букмекерська контора. Чим вона ширше і багатше, тим солідніше букмекерська контора. Мало того, успішні БК охоплюють велику кількість спортивних подій у різних видах спорту, різних чемпіонатах, надаючи тим самим своїм клієнтам широкий вибір ставок. Співпраця з такою букмекерською конторою принесе Вам багато позитивних моментів, включаючи найголовніше – можливість заробляти за допомогою ставок.

Коефіцієнти

Щоб гравці охоче робили ставки, букмекерська контора повинна пропонувати більш високі коефіцієнти порівняно з іншими БК. Забезпечити їх вона може за рахунок невисокої маржі. Поцікавтеся розміром маржі в уподобаної БК: якщо вона становить понад 7.5 % (для двухисходных подій), то співпрацювати з такою БК Вам буде невигідно. Більш докладно про те, що таке маржа і який вплив вона чинить на формування коефіцієнтів, ми розглянемо в нашій статті. Безсумнівним лідером, який пропонує найбільш високі коефіцієнти.

Бонуси

Додатковим плюсом на користь тієї чи іншої букмекерської контори стануть пропоновані бонуси. Інформацію про них Ви знайдете на офіційному сайті букмекерської контори. Ряд БК роблять дуже цікаві пропозиції, наприклад, пропонують деяку суму при реєстрації, яку Ви можете використовувати в ставках. Також можуть бути бонуси у вигляді призів. Проте обов’язково переконайтеся в тому, що умови для отримання бонусів, здійсненні.

Зручність

І останній, можливо не настільки важливий, критерій – це зручність користування сайтом. Якщо Ви новачок і не володієте англійською мовою, то Вам значно полегшить роботу зі ставками наявність російськомовної версії в зарубіжних букмекерських конторах (правда переклад не завжди коректний, звертайте на це увагу, щоб не допустити прикрих помилок).

Тепер поговоримо про те, як почати працювати зі ставками. Позаду виконана величезна робота, Ви перевірили БК по всім запропонованим вище критеріям і, нарешті, визначилися з вибором. Обрана букмекерська контора відповідає необхідним вимогам, що Ви хочете зробити першу ставку і навіть вже вибрали подія.