ВАЗ-2106

0
145

Задньопривідний седан субкомпактной категорії ВАЗ-2106, що представляє собою, по суті, рестайлінгову версію «трійки» з трохи підправлені екстер’єром і інтер’єром і переглянутої силовий гамою. Детальніше на https://auto.ironhorse.ru/vaz-2106_23089.html.
Вступив в масове виробництво в лютому 1976 року, однак його розробка на тольяттінському підприємстві почалася ще в 1974-м.
Протягом усього «життєвого циклу» трьохоб’ємник постійно отримував невеликі доробки, які зачіпали і оформлення, і рівень оснащення, і технічну «начинку», а всього тримався на конвеєрі на протязі тридцяти років – до 2006-го. За сучасними мірками ВАЗ-2016 має нехитрої зовнішністю, в якій просто нема за що зачепитися погляду. Нехитра «мордочка» з чотирма круглими фарами, прямокутної гратами радіатора з хромованим бампером, трьохоб’ємний силует з високо понятий кабіною, довгим багажником і плоскими бортами, скромна корми з акуратними блоками фар і простацьким бампером – в міському потоці автомобіль точно не приверне до себе увагу (хоча на момент своєї появи був чепуруном»).