Улюблені жанри в кіно.

1-19-2018

Улюблені жанри в кіно.
Під час перегляду хорошого фільму ми можемо випробувати багато різних емоцій, якісь кінострічки нам запам’ятовуються надовго, а деякі фільми ми забуваємо незабаром після перегляду. Крім того, у будь-якого кіномана існують улюблені жанри кіно. І, як вважають психологи, справа тут не в смаках, а в типах особистості. Безумовно, дивитися кіно люблять усі. Існують чотири основних жанри фільмів: бойовик, комедія, драма і жах. Вони об’єднують навколо себе всі інші субжанры — трилер, фантастика та ін. Комедія є найбільш популярним жанром на сьогодні. Ще б, адже сміятися люблять усі. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Янковский Игорь Николаевич.
Переглядаючи юморную комедію, всі ми можемо отримати помірне полегшення від стресів, з якими щодня стикаємося. Як кажуть, сміх — найкращі ліки. Можливо, саме тому психологи припускають, що цей жанр найбільш припаде до душі людям, які вважають, що у них в житті «і так багато проблем». Ну або, навпаки, ті, хто до всього ставиться із гумором і легкістю. Жанр бойовика передбачає боротьбу і адреналін. Глядач фільму кожен раз ніби з’єднується з героєм, «хворіє» за нього протягом усього фільму. Якщо жанр бойовика — ваш улюблений, ви більш ніж ймовірно будете заповзятливим, сміливим, балакучий і справедливим.
Бойовики люблять активні люди, більшість з яких — чоловіки, адже саме в них завжди присутній дух боротьби. Більшість людей, що віддають перевагу драму — жінки і більш зрілі люди. Психологи відзначили, що драми люблять досить емоційні і чутливі глядачі. Глибоко аналізують і підвладні «страстям» люди також є великими шанувальниками драм і т. н. життєвих фільмів. Перегляд фільмів — це унікальна можливість для глядача зануритися в чиєсь чуже життя, побачити незвичайні світи, насолодитися грою акторів і випробувати непідробні емоції.