Тайская кошка

0
510

На перший погляд тайську кішку можна сплутати з сіамської «сестрою» – через схожого кольору. Насправді це різні породи, які відрізняються як за зовнішнім виглядом, так і за характером. Які певні особливості у тайців і як не сплутати їх з сиамами? Детальніше на http://cattish.ru/breed/thai/.

тайська кішка

Які конкретні ознаки вказують на те, що перед вами не сіамський, а тайський кіт?

Тулуб. У тайців воно більш кремезна і приземиста, корпус могутніше і навіть масивніше. Тоді як у сіаму витончене і витягнуте, можна сказати – елегантне.
Голова. Тайські коти – володарі круглої мордочки з закругленими вушками. А у сіамських котів голова злегка витягнута, клиноподібна, з загостреними вушками.
Хвіст. Ця частина тіла обох порід також має відмінності. У тайців хвости трохи пухнасті із закругленими кінчиками, а у сіамів – гладкі з гострим кінчиком.
Кінцівки. Як і у випадку з тулубом, у представників тайської породи лапи могутніше і трохи коротше, тоді як у сіамських «побратимів» – витонченіша і довше.
Шерсть. На дотик у тайських котів «шубка» нагадує плюшеву, вона м’якше і приємніше. У сіамських котів шерстка більш жорстка і трохи іншої структури.
тайський кіт

Також ці дві породи один від одного відрізняють очі: у тайців вони великі і круглі, а у сіамів трохи розкосі, як ніби загострені. А ось колір очей може змінюватись.