Сыворотка против морщин Callys

0
148

Callys — швейцарський косметологічний бренд, який відрізняється високими стандартами якості, інноваційними технологіями, професіоналізмом, унікальним складом продуктів, що поєднує природу і високі технології.
Продукція Callys розроблена лабораторією Biodermina (Corsier-sur-Vevey, Швейцарія). Лабораторія існує з 1975 року і пропонує косметологічне рішення проблеми старіння шкіри і випадіння волосся.

Основою всіх сироваток CALLYS є высокоочищенная гіалуронова кислота рослинного походження, яка з’єднує в собі дві форми: гидролизированная гіалуронова кислота з низькою молекулярною масою проникає в роговий шар до базальної мембрани, утримує вологу в шкірі і стимулює фібробласти; гіалуронова кислота з високою молекулярною масою зволожує поверхневий роговий шар шкіри, залишаючись на поверхні, утримує вологу і утворює захисну плівку. У нас найкраща  сыворотка против морщин Callys

Всі сироватки Сallys широко застосовуються в інститутах краси Швейцарії, завдяки інноваційним розробкам їм довіряють косметологи і фармацевти.

CALLYS включає в себе 4 види сироваток: Serum Hyaluron, Serum Glycolagen, Serum Phytocell і сироватку для шкіри голови — Serum Capilor.