Створення та просування сайтів

11-28-2016

Створення та просування сайтів

До того часу, коли багато хто ваші конкуренти шукають ефективні способи збільшення продажів, ви можете їх випередити, дізнавшись, що гарантовано збільшити потік відвідувачів на свій сайт, завдяки його просування в пошукових системах Інтернету. А якщо такого ще немає, то замовити його розробку, отримавши для себе вагому конкурентну перевагу. Рекомендую вам веб студия продвижение сайтов.

Створення сайтів — один з пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. Грамотно розроблений сайт є хорошим інструментом розвитку Вашого бізнесу і приносить реальний прибуток. Основним принципом з перших днів існування нашої компанії стала не кількість створених сайтів, а їх якість.

Перш ніж приступити до розробки сайту, наші фахівці спільно з клієнтом вирішують питання позиціонування майбутнього проекту, його концепцію, наповнення, обслуговування, технічну підтримку та подальше просування в пошукових системах. При створенні сайту ми завжди пропонуємо декілька варіантів його оформлення, щоб клієнт, орієнтуючись на детальну інформацію про відмінності між ними, міг вибрати найбільш задовольняє його як за ціною, так і за якістю, адміністрування та функціональному супроводу.

Однак навіть найкращий проект буде збитковим, якщо не буде забезпечена його розкрутка. Реклама і просування сайту в Інтернеті є ключовим моментом в ефективності його роботи. Інтернет надає своїм користувачам величезні можливості реклами бізнес проектів. Дослідження показали, що розкрутка в пошукових системах Яндекс і Google у багато разів продуктивніше телевізійної, поліграфічної та зовнішньої реклами. Завдяки інтерактивності інтернету у Вас з’являється значно більше можливостей для залучення уваги споживачів до свого товару або послуги.

Після запуску нового сайту, він стає доступним мільйонам користувачів мережі у всьому світі, але доступним — не значить відомим! Спочатку відвідуваність, а значить і ефективність, будь-якого нового проекту практично дорівнює нулю, тому що потенційні клієнти просто не знають про його існування. Для того щоб сайт почав приносити прибуток і зміг виправдати вкладені в нього гроші, необхідно розповісти про нього Вашим потенційним клієнтам. Сучасний ринок послуг в інтернеті робить пошукову оптимізацію і просування сайтів необхідної для успішної реалізації будь-яких проектів в мережі.

Підводячи підсумок всьому вищесказаному, можна зробити сформулювати наступні тези:

  1. Пошукове просування сайтів потрібно не тільки нових, але і вже працюючим ресурсів.Оптимізація для пошукових систем інтернету всіх сторінок сайту дозволяє збільшити потік потенційних клієнтів і, як наслідок, ваші продажі.
  2. Значно полегшується подальша розкрутка сайту, якщо його розробка проводилася кваліфікованим фахівцем. Замовивши у нас створення сайту, ви отримуєте ефективний інструмент збільшення продажів.
  3. Неправильне адміністрування може серйозно зашкодити роботі сайту. Тому ми пропонуємо подальше обслуговування і супровід, куди включено і повна технічна підтримка інтернет-ресурсу.
  4. Якісне інформаційне наповнення сайту дилетанту недоступно. З нашою допомогою ви зможете грамотно залучити клієнтів до своїх послуг.
  5. Залучення на сайт значної кількості потенційних клієнтів, стрімке зростання продажів допомагає медійна, контекстна і реклама в соціальних мережах.

Ми пропонує повний спектр послуг інтернет-маркетингу і реклами. У компанії Yar-SEO Ви можете замовити створення сайту, його подальшу підтримку, комплексну оптимізацію, розкрутку в соцмережах і просування в пошукових системах.

Перелік пропонованих нами послуг постійно розширюється, а поліпшення їх якості є об’єктом нашої постійної уваги і турботи. Ми гарантуємо Вам індивідуальний підхід і готові співпрацювати з Вами на будь-яких розумних умовах, запропонованих Вами.