створення сайтів київ

2-13-2017

slider-img1
Інтернет – це сучасний динамічний і ефективний спосіб заявити про себе, прорекламувати себе. Напевно ваші клієнти шукають інформацію в тій сфері, де ви працюєте, і вам необхідно купити сайт. Компанія «mahaon» пропонує вам свої послуги создание сайтов киев .

Створення сайтів під ключ
Створення сайтів під ключ – наша спеціалізація. Це означає, що клієнт отримує повний спектр послуг: ми продумуємо унікальний дизайн веб-ресурсу, реєструємо доменне ім’я та хостинг в мережі, створюємо контент і публікуємо. Замовник же лише підписує акт приймання-передачі послуг.

Створення веб сайтів: яким повинен бути якісний ресурс?

Ми ретельно стежимо за якістю своєї роботи, і наша команда створила собі критерії хорошого сайту.

Веб-ресурс повинен бути:

одиничним, штучним товаром зі своїм особливим оформленням і структурою;
зручним користувачеві. Юзабіліті, тобто дружність клієнту, повинна бути на високому рівні;
необхідно створити сайт яскравим і цікавим, що притягає увагу, викликають бажання затриматися і вивчити інформацію детальніше.
Купити ефективний сайт, ви, без сумніву, можете в компанії «mahaon». Наша креативна команда впорається з створенням сайтів професійно і на високому рівні.

Як ми створюємо сайт
Створення сайтів у Київі нами ведеться за зручною і чіткою схемою, що дозволяє виконувати замовлення швидко і якісно.

Обговорюються з клієнтом його побажання, якщо є ескізи вони аналізуються, виробляється загальна стратегія дизайну.
Створюється технічне завдання дизайнерам, програмістам, копірайтерам.
Формується первинний макет сторінок ресурсу.
Здійснюється наповнення контентом, оптимізація вмісту під пошукові системи.
Кожен етап узгоджується з замовником, він стверджує оформлення і тексти, остаточний варіант роботи.
Готовий сайт тестується за всіма параметрами.
Ми не кидаємо створення веб сайтів на півдорозі, а пропонуємо подальше їх супроводження, як технічне, так і інформаційне.
Такий план дій не є абсолютно жорстким, до кожного клієнта у нас свій підхід, свої індивідуальні знахідки і фішки.

Сайт під ключ від «mahaon»: вигода
З такою проблемою, як створення сайтів Київ може сміливо звертатися до нас: це вигідно. Замовивши у нас якісний сайт під ключ, ви отримаєте готовий цілком ресурс. Умови нашої роботи гранично прозорі. Наші фахівці готові взятися за проект будь-якого рівня складності.

Кваліфіковані фахівці здійснять виконання повного циклу послуг, тобто розробку дизайну, технічний супровід, просування в пошукових системах Яндекс і Гугл, консультування, рекомендації. Крім того, наш основний принцип – «все для клієнта»: по максимуму враховуються побажання замовника, кожна дія узгоджується з ним.

Створення сайтів у Київі: ціна питання

Вартість цієї послуги варіюється залежно від встановлених термінів здачі проекту, складності дизайну і структури, типу ресурсу (корпоративний портал або маленький сайт-візитка). Однак створити сайт по кишені кожному нашому клієнту, адже ми завжди підберемо відповідний варіант.

Створення сайтів Київі без побоювань замовляє в компанії «mahaon». Команда творчих програмістів, дизайнерів, копірайтерів зробить привабливий і ефективний ресурс, будь то невеликий лендінгем або авторський, індивідуальний проект.