Стикс

0
236

У нас на сайті ви не зустрінете красивих упаковок, так як вони значно підвищують ціну продукту (мінімум на 30%).
Якщо при перших застосуваннях наших косметичних засобів ви відчуваєте пощипування, поколювання, незначне печіння, почервоніння, не варто хвилюватися. Це результат роботи активних інгредієнтів або вирівнювання pH-а шкіри. Також, іноді може з’явитися алергія на якусь рослину, яке входить до складу наших засобів. Якщо ви знаєте про свою алергії на той чи інший інгредієнт і побачили його в складі зацікавив Вас кошти (наприклад, екстракт імбиру), ми, за вашим бажанням, можемо замінити його на рослинний аналог або зовсім прибрати (при наявності такої можливості). Алергічні реакції подібного типу не несуть загрози здоров’ю і проходять в середньому протягом півгодини. Детальніше на стикс сайт.
У наших продуктах немає» продає » маси\консистенції, так як ми не зафарбовує крему. Адже це неможливо зробити безпечним способом при наявності в продуктах натуральних екстрактів. Консистенція нашої продукції може бути жовтою, зеленою та інших кольорів. У нас ви не зустрінете прозорих Водичок, які називають себе гелями, тоніками та іншим (винятком є тільки гідролати).
Якщо ви використовуєте багато магазинної доглядає косметики, то дуже велика ймовірність того, що наша продукція буде у вас працювати не з першого разу. В середньому знадобиться 2-3 застосування, щоб побачити результат. Особливо яскраво це видно при використанні наших шампунів і кремів. Магазинні крему і шампуні залишають силікони і «пластифікатори» на поверхні шкіри і волосся на тривалий період. Саме це є причиною некоректної роботи нашої продукції. В такому випадку, потрібно чекати поки шар силікону і пластифікаторів змиється (в середньому 2-3 дні). І вже після цього ви побачите результат.
У разі використання нашої лікувальної продукції після аптечних препаратів, будьте готові до короткочасного загострення проблеми. Адже аптечна хімія, найчастіше, не бореться з проблемами, а ховає її під час застосування. Наші продукти мають властивість «витягати» все заховане (провокувати захисні реакції хвороботворних бактерій за коштами посиленого розмноження). І це нормально, навіть добре, це означає, що у вас йде процес лікування.