Заробіток на ставках

7-18-2017

Заробіток в букмекерській конторі і на біржі ставок – міф чи реальність?

Багато хто з вас, любителі спорту, неодноразово дивлячись свої улюблені змагання, задавалися питання, а чи можу я заробити на своїх знаннях у спортивній статистикою, на своєму чуття в професійному спорті. Пропоную робити ставки на спорт тут .

І багато з Вас приходять в букмекерську контору, де і роблять свою першу ставку. Першою ставкою практично завжди є мінімальна ставка на свою перемогу улюбленої команди, в якій ви впевнені практично на всі сто відсотків.
Чому заробляють не всі
На початковому етапі, багато терплять крах, тому що використовували інтуїцію, а не якісь математично розрахунки.

Потрібно розуміти, що деякі команди і деяких спортсменів ми не можемо оцінювати об’єктивно, в силу наявності у нас симпатій до них або навпаки, нічим не обґрунтованою неприязні.

Тому при грі на ставках ви повинні пам’ятати і розуміти, що інтуїцію не потрібно використовувати, будь вона навіть прямолінійною.

Правильний інтуїтивний трейдинг вироблятися в подальшому в силу набору досвіду.

Ставки як бізнес
За статистикою виграють у букмекерів менше 5% осіб, а інші 95% назавжди прощаються зі своїми грішми! Багато хто не залишають надії відіграти свої гроші назад і отримати хоч якийсь прибуток, відігравати програш завжди шлях в нікуди.

У той же час, граючи на спортивних ставках у грі розвивається вміння аналізувати, робити висновки, шукати певні причинно-наслідкові зв’язки оцінюючи все це в сукупності гравець може зробити правильний вибір.

Гравець, перш ніж нести свої гроші до букмекера, повинен визначитися, з цифрами. Заробляти на ставках це бізнес – ви повинні чітко визначити, ступінь ризику і рівень прибутку. Тільки так можна побудувати успішну систему ставок.

Ведення банку, маніменеджмент
Не потрібно гнатися за здавалося б легкими грошима і ставити на подію без будь-якого аналізу.

Не треба подаватися емоціям і миттєвим бажанням швидких грошей! Визначитеся зі своїм банком, застосовуйте різні системи управління банком.

Маніменеджмент – це управління своїм капіталом. Одні з головних факторів успіху є правильна побудова контролю банку.

Якщо ви вирішили робити ставки відсотком від банку, візьміть мінімальний відсоток. Звичайно, багато залежить від використовуваної стратегії співвідношення ризику і прибутку. Але на початковому етапі не робіть великих ставок.

Навіть якщо ви збираєтеся відтестувати якусь стратегію ставок ставте маленькі, але реальні гроші, чому? При переході від тестів з умовними грішми до ставок на реальні гроші ви зіткнемося з психологічним навантаженням, і не витримаєте стресу при осіданні це підтверджений факт.

Оцінимо поверхнево які існують види заробітку на ставках:

Букмекерські Вилки – арбітражні ситуації
Можливі такі ситуації, що ставлячи на протилежні події у різних букмекерів виникає вилка або арбітраж.
Букмекерів багато, і коефіцієнти на результат події у деяких букмекерів можуть розходитися.

Приміром знаходимо тенісний матч в різних конторах, де на перемоги тенісистів в 1й БК: W1 2.00 X W2 1,95. У 2й БК: W1 1,85 X W2 2,10.

У нас є 1.000$, що ми робимо в першій конторі ставимо на перемогу першого тенісиста 487,80$ за 2,00 і в другій конторі на перемогу другого 512,19$ за коефіцієнтом 2,1.

Як би не завершився поєдинок, не важливо хто переможе, ми гарантовано заробляємо 24,39$, 2,44%. Відсоток не високий але, якщо таких матчів за день знаходити кілька, то це дуже хороші гроші.
Труднощі реалізації:

потрібно мати багато рахунків у різних конторах;
мати великий капітал;
букмекери можуть порізати максимальні ставки;
деякі події можуть зазначити в одній з проставлених контор, розрахувати з кеф. 1;
багато букмекери не люблять вилочников.
Як правило, максимальна прибуток від ставки становить кілька відсотків від поставленої суми. Є вилки і з 10% прибутковістю, але на них ставити небезпечно, букмекери це фіксують.

Торгівля in-play
Це ставки під час спортивної події. Наприклад під час футбольного матчу, ви спостерігаєте за спортивною подією і робите ставки.

Для успішного застосування такого стилю ставок потрібна чітка стратегія, в іншому як і для інших ставок, але тут все вирішує оперативність прийняття рішення. В процесі ставок ігри in-play ви переживаєте колосальне навантаження, потрібно швидко приймати рішення.

Якщо у вас немає чіткої стратегії в якій прописані всі нюанси, краще навіть не починати ставити.

Стратегія ставок
Що таке стратегія, це в першу чергу чіткий набір правил, які ви повинні дотримуватися.

Ви зайшли на матч і щось пішло не за наміченим сценарієм і ви не знаєте що робити далі, ви повинні зафіксувати збиток не потрібно пересиджувати і сподівається на удачу. Фіксування збитку так само повинно бути прописано в стратегії.

Ваш виграш залежить не від удачі, а тільки від ваших зважених чітких дій це і розділяє успішного каппера від збиткового.

Торгівля до in-play
Це ставки до початку спортивної події і вихід з угоди з фіксованим результатом до старту події.

Це заняття досить складне на початковому етапі, і багато каппери приходять до нього вже набравшись великого досвіду і розуміння ринку.

Коефіцієнти в більшості випадків не стоять на місці, гравці роблять ставки на майбутній матч і куди рухається основна маса грошей відбувається прогруз коефіцієнта.

Приміром коефіцієнт на перемогу Барселони за день до початку матчу був 1.8., через пару годин він став 1,65 Барселону прогрузили.
Якщо б ви поставили 1.000$, ви б заробили 90$ прибутку (без розподілу по всьому плечей), нагадаю ще до початку спортивної події.

Саме унікальне ще то ви не ризикуєте всією сумою, так як якщо ціна піде не в вашу сторону ви завжди можете закритися з невеликою осіданням.

Від чого залежить рух коефіцієнтів
Коефіцієнти до початку матчу змінюються, в залежності від різних факторів. Приміром відсутність когось з ключових гравців або команда приїхала другим складом, перед матчева прес-конференція тренера в якій він явно давав привід сумніватися в хорошій формі команди і т. д.