Смартфон упал в воду

0
273

Телефон випав з кишені в калюжу і вислизнув прямо у ванну з водою? Не варто вішати ніс і впадати в депресію, зараз розглянемо оперативні заходи, які зможуть врятувати ваш гаджет. Насамперед, необхідно витягти смартфон з води, але це зрозуміло і так. Перш ніж міркувати про згубний вплив вологи на електронні компоненти телефону, розглянемо деякі дії, виконувати які категорично заборонено. Детальніше на http://riasamara.ru/rus/news/country/article82301.shtml.

Не намагайтеся включити смартфон, це точно його погубить.

Не варто натискати будь-які кнопки.

Не варто продувати роз’єми живлення і навушників.

Не потрібно гріти телефон феном.

Ні в якому разі не підключайте зарядний пристрій.

Якщо виконайте хоч одне з описаних дій, то серйозно погіршить, отже, плачевну ситуацію. Тепер переходимо до відновлювальних процедур.

Крок № 1

Після того як девайс був витягнутий з води, відразу ж вимкніть його, якщо цього не сталося після контакту з рідиною. Тепер спокійно зніміть чохол, вийміть карту пам’яті і сім-карти, так як вони також можуть постраждати. У тому випадку, якщо корпус телефону розбірний, то зніміть задню кришку і вийміть акумулятор. По-перше, без батареї ви не зможете випадково включити пристрій, а по-друге, таким чином вийти врятувати і саму АКБ.

Крок № 2

Далі переходимо до» кулінарних » процедур. Дістаємо з тумбочки сирої рис, насипаємо його в глибоку ємність, вкладаємо втоплений смартфон в крупу і накриваємо все це «блюдо» поліетиленом. Незважаючи на те, що є дуже багато скептиків, які не довіряють такій процедурі, вже багатьма фахівцями доведено, що рис дуже швидке поглинає в себе вологу.