Smart SEO Auditor

0
131

Простота. Наочність. Функціональність.
Просто встановіть програму, запустіть програму, введіть адресу сайту і натисніть кнопку «Почати аналіз». Кожна сторінка веб-сайту буде перевірена більш ніж за 30 параметрами. Будуть знайдені всі биті посилання, дублікати та інші помилки.

SEO аналіз сайту
Збереження результатів сканування сайту в файл, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, експорт звітів в Excel, аналіз сторінок сайту. У нас найкраща проверка сайта на ошибки, а також проверка битых ссылок.

Безкоштовна версія
Повністю функціональна безкоштовна версія програми має лише одне обмеження — сканування до 100 сторінок.

Виникли питання?
Служба технічної підтримки до Ваших послуг. Запит можна відправити поштою або створити заявку прямо на сайті. Безкоштовний аналіз сайту, перевірка сайту на помилки
Smart SEO Auditor допоможе Вам виявити і виправити помилки внутрішньої оптимізації на всіх сторінках веб-ресурсу, правильно прописати метатеги, заголовки, перевірити індексацію сторінок, проаналізувати файл robots.txt, карту, покаже наскільки правильно налаштований сайт під роботи Google, Yandex та інші пошуковики.

Аналіз сайту конкурента
Аналіз конкурентів, їх дій і стратегій – невід’ємна складова інтернет-маркетингу. За конкурентами стежити потрібно завжди. З допомогою Smart SEO Auditor можна проаналізувати сайти конкурентів, які стоять вище в пошуку Google або Yandex. Так Ви зможете побачити відмінності вашого сайту від «лідерів перегонів» з точки зору внутрішньої оптимізації. Після виправлення недоліків обов’язково виконайте повторну перевірку свого веб-ресурсу на помилки.

SEO аналіз сайту необхідно виконувати регулярно
Одного разу виконати аналіз сторінок сайту на помилки недостатньо. Справа в тому, що помилки на сайті можуть з’являтися самі по собі. Наприклад, посилання на інший сайт вже не актуальна і вказує на неіснуючу сторінку, або одна зі сторінок сайту стала недоступна внутрішньої помилки системи управління сайтом. Випадків може бути маса, а поява помилок буде відразу замічено пошуковими системами, в результаті сайт може знизити позиції в пошуковій видачі. Тому Smart SEO Auditor повинна використовуватися регулярно як SEO майстрами, так і власниками сайтів. Регулярна перевірка сайту на помилки – запорука стабільних позицій в пошуку.
В інтернеті можна знайти багато сервісів для SEO аналізу сайту онлайн, але їх безкоштовний функціонал обмежений. Наше додаток має більше можливостей. Крім того, функціонал постійно розширюється і вдосконалюється.

Аналіз сторінки сайту можна виконати самому, але, напевно, краще зробити це автоматично. Виконайте аналіз сайту на помилки разом зі Smart SEO Auditor прямо зараз.

Зручна і проста SEO програма для розкрутки сайту.
Якщо Ви тільки робите перші свої кроки в SEO – почніть зі Smart SEO Auditor. Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий, звіти сканування забезпечені візуальними іконками, які спрощують їх розуміння. Крім того, програма містить вбудовану систему підказок. Якщо який-небудь параметр Вам не зрозумілий – просто натисніть кнопку «Показати підказку». Завдяки всьому цьому пошуковий аналіз сайту більш ефективний. Програма для розкрутки сайту Smart SEO Auditor підійде як досвідченому інтернет-маркетолога, так і починаючому веб-майстру. Ми робимо все, щоб спростити розкрутку веб-сайту і звести її до простого натискання на одну кнопку.

Технічна підтримка і зворотний зв’язок.
Якщо Вам необхідна технічна підтримка або у Вас виникли питання, які не вдалося вирішити після ознайомлення з матеріалами нашого ресурсу, зв’яжіться з нами за допомогою форми зворотнього зв’язку. Також Ви можете написати нам повідомлення безпосередньо з програми. Для цього виберіть меню Допомога – Надіслати повідомлення розробникові. Ми не обіцяємо, що врахуємо всі Ваші пропозиції та побажання, але ми можемо обіцяти, що наша програма буде розвиватися виходячи з потреб користувачів. Пишіть нам, і ми вам відповімо.

Оновлення SEO програми.
При кожному запуску програма автоматично перевіряє наявність оновлень на сервері. У разі, якщо оновлення знайдено, – користувачеві буде показано повідомлення про нової версії і пропозицією оновитися.

Рекомендуємо оновлювати програму, адже кожна нова версія програми для SEO просування несе новий корисний функціонал.

Вдалого просування Ваших проектів!