Що таке хайп і види hyip-проектів

11-1-2016

Що таке хайп і види hyip-проектівХайпи – це фінансові піраміди, які ховаються під виглядом інвестиційних фондів, виплачують відсотки своїм вкладникам за рахунок залучення нових інвесторів. Пропоную вам ознайомитись как создать свой хайп, тут дуже корисна інформація

 

Види хайпів:

Низькодохідні хайп , є найбільш живучим в мережі. Своєю довгою життям він вдячний порівняно невеликими відсотками прибили, які знаходяться в районі 8-15 відсотків. Також велика кількість клієнтів, насправді, думають, що це інвестиційний проект, який ховається під якісно створеної маскою. Брендом у маскировочном справі став «ММСІС Індекс ТОП-20».
Середньодохідний хайп пропонує процентну ставку від 16 відсотків, а їх життя може тривати протягом декількох місяців.
Високоприбутковий хайп-поект може запропонувати відсотки 60 і вище, але їх діяльність триває не більше тижня, а в деяких випадках до декількох днів.

 

Відмінними рисами хайп проекту, є можливість інвестування тільки в електронній валюті, і то більшість блокує їх за винятком декількох систем. Також вони надають стабільні тарифні плани та фіксованим доходом, що при реальних інвестиціях передбачити неможливо. Якщо ви хочете дізнатися про платоспроможність більшості хайпів використовують «Perfect Money» зробити це можна простеживши на авто виплатами.

Створити свій власний хайп проект не так складно, як це може здатися на перший погляд. Для його адміністрування спокійно вистачить одного двох осіб, які будуть займатися налаштуваннями і рекламою проекту. У мережі існує багато сервісів, які пропонують підготовлені скрипти, які залишається залити на сервер і підключити до електронних систем платежів. Але другий етап, а саме розкрутка вже більш складний і від нього залежить дохід творців.

 

Кілька простих порад, які не дають гарантій, але дозволяють отримувати близько п’яти відсотків прибутку на тиждень:

1. Своєчасне вкладення інвестицій, коли перші учасники вже підтверджують, виплати, а адміністрація продовжує купувати рекламу.
2. При виборі тарифного плану використовуйте умови мінімальної заморозки депозиту. Гроші виводити з проекту на половині рядок від часу середньостатистичної життя хайпи.
3. Використовуйте один проект, тільки один раз.
4. Вивчіть унікальність історії та умови, перекладені документи, це може стати маленьким плюсом.
5. Не використовуйте великі суми, які значно впливають на ваше матеріальне становище, а також утримайтеся від інвестицій в літній період та під новий рік.
6. Використовуйте диверсифікацію для своїх інвестицій.