С чем носить дублёнку

0
250

Щоб відповісти на питання, з чим носити дублянку, пропоную розглянути більш докладно, які дублянки бувають:

1) З точки зору довжини дублянки, найбільш поширений варіант — це довжина до середини стегна, трохи вище або трохи нижче. На мій погляд, це розумний компроміс між зручністю короткої дублянки і великовагової захистом довгої Дублянки майже до п’ят, такі моделі хоч і рідкісні, але все ж зустрічаються. Коротка дублянка зустрічається частіше, ніж довга. Вона користується більшою популярністю в автомобілістів, і це зрозуміло: їм не доведеться довго перебувати на морозі, а автомобілі в ній дуже зручно.

2) З точки зору кольору, на мій погляд, найбільш виграшними є три кольори, не включаючи відтінків: рудий, коричневий, чорний. Зустрічаються і більш рідкісні кольори, наприклад, сірий або пляшковий зелений. Відповідно тут кожен сам робить свій вибір, враховуючи свій цветотип зовнішності. Про те, що таке цветотип зовнішності, ми поговоримо найближчим часом.

3) З точки зору зовнішньої поверхні, дублянки можна розділити на хутряний велюр (відшліфована поверхня без покриття) і шкури з нанесеним захисним або декоративним покриттям. У кожного з варіантів є як свої мінуси, так і плюси. Дублянки, виконані з хутряного велюру, трохи швидше намокають, але набагато менше бояться подряпин. Правда, для них проблема намокання вирішується спеціальними водовідштовхувальними засобами по догляду, що продаються в магазинах. А ось дублянки з покриттями легше переносять вологу погоду, за ними доглядати простіше (наприклад, можна протерти вологою серветкою), але на них дуже часто залишаються подряпини в процесі необережної шкарпетки.

4) Моделей дублянок теж досить багато, починаючи від дублених жилетів, курток, півпальта, пальто.

З чим носити дублянку? ось ми і перейшли, нарешті, до головного питання даної статті. Мені б хотілося представити кілька варіантів, з чим носити дублянку, і сказати про кожного пару слів.

Перший варіант: з чим носити коричневу дублянку з покриттям. Створюємо формальний образ — вибираємо класичний чоловічий костюм. Комплект одягу побудований на вдалому поєднанні двох кольорів синього і коричного. Синій чоловічий класичний костюм двійка, сорочка в блакитну смужку з контрастним білим коміром, черевики, рукавички і ремінь з коричневою гладкою шкіри. Окремої уваги варто удостоїти краватку. Він, по-перше, обраний таким чином, щоб його велика смужка не зливалася з більш дрібною смужкою сорочки, та це являє собою приклад грамотного поєднання смугастої сорочки з смугастою краваткою, що нечасто зустрічається в наш час. По-друге, краватка підтримує всі основні кольори, присутні в комплекті, що також виглядає дуже виграшно. Також можна звернути увагу і на інші деталі-наприклад, годинник з біло-синіми стрілками доповнені ремінцем з гладкої коричневої шкіри, а в нагрудній кишені яскраво-червоний хустку, як же без нього

Другий варіант: з чим носити дублянку кольору camel з білим хутром. Створюємо неформальний образ вибираємо джинси. Дублянку відмінно доповнять блакитні потерті джинси, теплий вовняний або кашеміровий светр з високим горлом.

В якості взуття вибір припав на сноубутсы чоботи, які складаються із гумової калоші або текстильного і шкіряного верху, утеплені хутром або шерстю, нековзна підошва з високим рельєфом дозволить вам комфортно переміщатися навіть в ожеледь, не боячись послизнутися!

Третій варіант: з чим носити дублянку чорного кольору з хутряного велюру, середньої довжини. Створюємо напівформальний образ-вибираємо замість піджака світло-сірий кашеміровий кардиган і поєднуємо його з класичними сірими брюками. Використовуємо також світлу сорочку, сірий вовняний краватку в клітку, високі чорні замшеві черевики і замшевий ремінь, і, звичайно, потрібно не забути про рукавички.

Четвертий варіант: з чим носити чорну дублянку середньої довжини з шкіряною обробкою. Створюємо неформальний образ — вибираємо чорні джинси. В даному випадку двобортна Дублянка чорна, теж з хутряного велюру, правда, кишені оброблені чорною гладкою шкірою. Дублянку доповнять чорні джинси, пуловер з переважаючим чорним і бордовим квітами, розведеними ромбовидним малюнком, сорочка в смужку. Зверніть увагу на замшеві чорні черевики, на яких є також вставки з чорної гладкої шкіри, рукавички також з гладкої чорної шкіри.

П’ятий варіант: з чим носити світло-коричневу дублянку з контрастним білим хутром, середньої довжини, із застібкою на гудзиках і виконанням швів назовні. Така дублянка чудово підходить для створення неформального образу. В даному випадку дублянку доповнюють темно-зелені теплі неформальні (без стрілок) штани, синій светр, сорочка в біло-зелену клітку. В якості взуття обрані уггі (ugg). На мій погляд, гідний комплект для зимової прогулянки по засніженому парку.

Шостий варіант: з чим носити коротку чорну дублянку з покриттям. В даному випадку маємо чорну дублянку з контрастним білим хутром і більш пухнастим хутряним коміром. Створюємо неформальний образ — вибираємо темно-сині джинси, білий вовняний светр з високим коміром, теплі чорні черевики на хутрі, чорні шкіряні рукавички і ремінь, теплу хутряну шапку-вушанку. До всіх вище перерахованих комплектів я б теж рекомендував використовувати головний убір. Доповніть даний комплект яскравим шарфом, що підтримує колір ваших очей.

Сьомий варіант: з чим носити чорну дублянку з коричневим хутром. В даному випадку маємо комплект, побудований вже на більш складному колірному поєднанні сірого і червоно-коричневого кольорів. Світло-сірий колір брюк поєднується з більш темним сірим кольором кардигану. У той же час малюнок кардігана перегукується з іншими деталями комплекту — червоно-коричневими черевиками, рукавичками і ременем, а також сорочкою в смужку з контрастним білим коміром.

Восьмий варіант: з чим носити коричневу дублянку з коричневим хутром, у якої є капюшон. Створюємо неформальний образ, і тут все досить просто: сині потерті джинси, коричневі замшеві черевики чукка, коричневий замшевий ремінь, в’язана сіра шапочка, вовняний светр, сірі в’язані рукавички з колірною обробкою на гумці, шарф. Капюшон, на мій погляд, дуже до речі і дозволить створити додаткову допомогу в’язаній шапці при сильному поривчастому вітрі.

Дев’ятий варіант: з чим носити дублянку середньої довжини кольору camel. Створюємо вишуканий наряд. В даному випадку дублянку носимо з сірими брюками, з картатим вовняним піджаком, у якому є чорний, жовтий та сірий колір, білою сорочкою і краваткою-метеликом, чорними рукавичками, світло-коричневими черевиками, сірим замшевою ременем. Скажемо прямо — це варіант не для кожного чоловіка, але якщо сміливості вам не позичати, тоді це ваш варіант.

Десятий варіант: з чим носити чорну дублянку середньої довжини. Створюємо полуформальный образ — вибираємо чорні черевики, чорні рукавички, чорний ремінь і штани, плюс біла сорочка з краваткою в смужку, хутряна шапка, яка ідеально підходить до дублянку, темно-зелений . . . піджак, але в даному випадку це двобортний кардиган з коміром і навіть лацканами. Охоче вірю, що такий кардиган сподобався б Форресту Бондурату.

Одинадцятий варіант: з чим носити коротку коричневу дублянку типу «пілот» (bomber). Створюємо образ в стилі мілітарі. Поєднуємо дублянку з синіми джинсами, синім светром з червоно-коричневою обробкою, червоно-коричневі черевики з високою шнурівкою, хутряною шапкою, так, і не забудьте авіаційні годинник.