Розробка інтернет магазину на OpenCart

3-10-2017

На деяких хостингах вже встановлений движок Opencart, і вам достатньо буде вибрати дану CMS і вказати реєстраційні дані. Далі установка виконується автоматично. Хочу порекомендувати Вам http://sitepark.ua/razrabotka-internet-magazinov

Якщо на хостингу не встановлений движок, вам необхідно зробити наступне:
— Завантажити архів з актуальною версією движка на сайті Opencart.
— В особистому кабінеті хостинг-провайдера створити базу даних. Для цього потрібно ввести назву, пароль та логін.
— Розпакувати архів і завантажити файли в кореневу папку сайту, використовуючи файловий менеджер хостингу або FTP-клієнт File-zilla.
— Ввести URL сайту в рядок браузера, прийняти умови угоди і встановити CMS.
2. Вибір і установка шаблону для інтернет магазину на Опенкарт

Знайти підходящий шаблон для створеного сайту можна в каталозі CMS Opencart. Якщо ви вирішили використовувати безкоштовну тему, виберіть пункт Free в меню License, а також зазначте необхідну валюту:

Рекомендуємо звертати увагу на те, щоб шаблон був адаптивним – тоді ваш сайт буде привабливо виглядати не тільки на комп’ютерах, але і на планшетах та мобільних телефонах.
Нещодавно ми публікували добірку шаблонів для Opencart, які можна скачати безкоштовно і які підходять для інтернет магазинів.
Щоб встановити шаблон на сайт, використовуйте інструкцію:
— скачайте архів на свій комп’ютер
— розпакуйте його і завантажити файли на хостинг.
— зайдіть в адмінпанель, підставивши в пошуковий рядок /admin після адреси вашого сайту.
— для зміни шаблону інтернет магазину на Opencart зайдіть в розділ «Налаштування» і змініть назву шаблону.

Відкрийте свій сайт і перевірте, як відображається шаблон.
3. Редагування налаштувань магазину

Інтернет магазин Opencart 2.0 або будь-якої іншої версії даного движка налаштовується дуже просто. Його інтерфейс дуже доброзичливий, це зрозуміло навіть при першому погляді на адмінпанель. Меню панелі управління складається з розділів «Каталог», «Додатки», «Продаж», «Система», «Звіти».
Перше, що нам необхідно зробити – змінити назву інтернет магазину та його опис. Для цього заходимо в розділ «Система» і вибираємо «Налаштування»:
Далі переходимо у вкладку «Загальні» і вказуємо назву магазину, його фізичний та електронну адресу, факс і телефон.

Потім переходимо у вкладку «Магазин», редагуємо заголовок і мета-тег Description.
Щоб встановити на сайт логотип вашої компанії, виберіть вкладку «Зображення» і натисніть «Перегляд файлів», потім «Завантажити». Розміри логотипу можна буде змінити пізніше.

Отже, тепер у вас є свій інтернет магазин. Уважно вивчивши роботу адміністративної панелі, ви знайдете всі необхідні функції для управління контентом сайту. В подальшому можна розширити функціонал движка, використовуючи базові та додаткові модулі.
Резюме: варто робити інтернет магазин Опенкарт
Створити інтернет магазин для продажу товарів не так складно, як може здатися на перший погляд. Якщо ви тільки розпочинаєте свій бізнес і обмежені в засобах, скористайтеся нашою інструкцією і зробіть магазин самостійно.
Якщо ж вам не хочеться витрачати час і розбиратися в технічних моментах, то ви можете замовити готовий інтернет магазин Opencart в сервісі ShopConstructor, зроблять за 48 годин.
Залишилися питання щодо встановлення або налаштування рушія? Задайте їх нашому менеджеру. Ми створюємо інтернет магазини на Опенкарт будь-якої складності.
Працюємо на результативність. Поєднуємо рекламні канали таким чином, щоб ви почали отримувати відвідуваність і клієнтів не через півроку, а вже через 2-3 дні після звернення до нас. Є відгуки клієнтів і кейси.
Знижуємо витрати на інтернет-просування. Використовуємо тільки ті рекламні канали, які найбільш вигідні для вашого бізнесу. Економимо бюджет на просування шляхом синергії різних каналів в одній рекламній кампанії.
Постійно і регулярно звітуємо. Висилаємо без нагадувань раз в тиждень звіт, де не тільки звіт про виконаних роботах та інформація щодо поточного стану проекту, але і плани на найближчий тиждень вперед.
З нами комфортно працювати. Нікуди не пропадаем, з вами завжди на зв’язку менеджер, який веде проект просування вашого інтернет-магазину. Завжди є прямий доступ до керівника агентства.
Цінуємо ваші знання і досвід. Уважно слухаємо і враховуємо ваш професійний досвід, вникаємо в проблеми і потреби бізнесу, використовуємо ваші знання для підвищення ефективності рекламної кампанії.