Rolex

0
634

Скориставшись послугами нашої компанії ви можете продати нам ваші старі Годинники Ролекс. Або купити оригінальний годинник Rolex, новий або бу. Крім того, у нас Ви можете обміняти Ваші старі годинники на оригінальні нові, доплативши лише різницю у вартості.

Коли мова йде про елітні механічні годинники, то придбання старих годинників має свої переваги. Якість б/у моделей практично не відрізняється від нових. При цьому, Старий наручний годинник може коштувати значно дешевше, а їх вартість не завжди відображає їх ресурс. У нас покупают б.у. Rolex.

На вартість впливає не тільки технічний стан годин, але також наявність дрібних ушкоджень, подряпин на корпусі, браслеті або склі, полірування корпусу, комплектація і т. д. Таким чином, ви можете купити оригінальні брендові годинники за прийнятною для вас ціною. У випадку ж з годинником таких відомих брендів як Rolex, то вони, до того ж, можуть почати додавати в ціні з часом.

Компанія Watches-Master вже більше 10 років займається продажем нових і старих швейцарських і німецьких годин, включаючи Rolex, A. Lange and Sohne, Audemars Piguet і ін.

Годинники бу, які у нас можна купити, Ви знайдете в каталозі https://watches-master.com/used-watches . Більшість старих годинників, які продає наша компанія — це годинник наших клієнтів, які були викуплені назад.

Ми продаємо тільки оригінальні годинник. Всі продаються нами б. у. Годинники проходять оцінку справжності, технічного стану і необхідний сервіс. Всі годинники мають повну комплектацію і документи. Також компанія Watches-Master надає гарантію в 1 рік на годинниковий механізм на всі продаються б / в Годинники.

Ви можете отримати висновок про справжність і стан нашого годинника у експерта, якому довіряєте саме ви. Для отримання такого висновку, наш співробітник зустрінеться з вами у майстра, якого ви оберете.

Ви також можете обміняти ваші старі годинники на нові або на інші старі Годинники. При цьому, якщо ваш годинник виявляться дорожче, ніж ті, які ви хочете придбати, ми доплатимо вам різницю.