Кофе молотый

4-25-2017

Без названия (35)

Про каву, виготовлений в Італії, можна говорити дуже багато, бо ця країна дійсно є показником того, якою має бути справжня кофе молотый. Багатомільйонна армія шанувальників такого напою розділилася на кілька груп, кожна з яких стверджує про те, що смак споживаного ними кави є ідеальним і неповторним. Дуже важко сперечатися з таким твердженням, коли розумієш, наскільки різноманітний і широкий смаковий спектр кавового напою.
Є «Alvorada», який подобається всім!
Навіть важко собі уявити, яким повинен бути кави, щоб завоювати величезну популярність не тільки на внутрішньому ринку, але і у всьому світі. Такий напій, все ж, є, і ім’я йому — «Alvorada». Вікова історія компанії насичена цікавими фактами про те, як зароджувався цей універсальний смак, який подобається буквально всім. Сучасна компанія, дотримуючись традицій і заповітів засновників виробництва, величезну увагу приділяє саме кава в зернах. Саме такий варіант кави, на глибоке переконання компанії, в змозі повністю розкрити весь різноманітний смаковий букет напою.
Торгова марка досить багата і може собі дозволити мати власні плантації, які знаходяться а Центральній і Південній Америці, а також на північному узбережжі Африки. Зерна арабіки, які і складають основу чудового напою, надають продукту неповторні органолептичні властивості і дарують користувачеві довгий приємний післясмак. Важливим процесом, за допомогою якого добиваються такого результату, є обсмажування кавових зерен. Кожен вид торговельної марки підносить щось нове, обласкивая шанувальника приємною м’якістю і ніжністю смаку або бодря організм ледь відчутною кислинкою.