Рекламне Агентство Київ, Україна

11-7-2016

Рекламное агентствоПропоную звернути увагу на краще Рекламное агентство в Киеве PUSH-K Solutions

  1. Реклама в Інтернет. Розробка стратегій просування і управління контентом сайтів. Ведення банерних, контекстних і тізерних рекламних кампаній. Створення і публікація вірусного рекламного відео. Можемо багато.
  2. Offline-промо. Широкий перелік BTL інструментів для проведення промо-акцій, дегустацій, проектів «таємний покупець», мерчандайзингу будь-якої складності. Налагоджена система підбору і навчання персоналу у всіх областях України. Досвідчені BTL-менеджери та автоматизовані системи звітності.
  3. Event. Повний цикл організації корпоративних заходів у будь-якій точці України. Досвід організації заходів до 1500 учасників та участі в найбільших експо-події України. Творчий підхід до створення подій, велика база артистів і майданчиків, прямі контакти з celebrities, перевірені прокатники обладнання і кейтеринг служби.
  4. Креатив, Дизайн, Продакшн, Виробництво і багато іншого PUSH-K Solutions цікавіше ніж у інших 😉

Рекламне агентство в Києві, з моменту заснування в 2007 році, втілило більше сотні успішних рекламних проектів в Україні, а яскраві подієві и в нашому виконанні залишили позитивні відгуки наших замовників і зробили світ трішки краще. Найбільш цікаві кейси доступні Вашій увазі в розділах сайту та блогу.

Досвід і широка спеціалізація дозволяє рекламному агентству створювати складні масштабні рекламні кампанії та корпоративні заходи. Ми завжди готові забезпечити Вас професійною підтримкою. Продумаємо, прорахуємо, запропонуємо, втілимо, проаналізуємо, порекомендуємо.Звертайтеся, тут Вам завжди раді!