Просування сайтів

7-8-2017

Ми не команда професіоналів і навіть не компанія, що динамічно розвивається. Ми не використовуємо ці кліше тому, що вони вам все одно нічого не розкажуть про нас. Давайте на чистоту. Ви хочете знати хто ми? Тоді читайте далі. У нас найкраще просування сайтів.

SeoMadePlace – це саме ті люди, у яких запалюється вогник в очах, коли вони чують, що потрібно зробити проект. Створення сайту, просування сайту і реклама – для багатьох це просто слова. Для нас же ці слова означають набагато більше. А все тому, що ми фанати своєї справи і завжди прагнемо бути краще, ніж учора.

Ми починали з маленьких проектів і поступово зростали. Перші з них були провальними і ми спочатку іноді навіть втрачали клієнтів. Наших знань було замало, щоб задовольнити клієнтські запити. Бувало і так, що проект вимагав більше рук, а ми і так були «по вуха» в роботі. Чому ми про це говоримо? Тому що у всіх були провали і нам нема чого від Вас приховувати.

Завдяки цим маленьким першим роботам і «набитих шишок», кожен з нас за роки роботи вдосконалював свої навички, розвивав професійні якості. Ми зрозуміли, що потрібно робити, коли і як. Ми знайшли той самий головний секрет інтернет-маркетингу! І тепер, ми знаємо, як зробити так, щоб забезпечити зростання Вашого бізнесу.