ПРОСУВАННЯ САЙТІВ

11-15-2016

ПРОСУВАННЯ САЙТІВ

Пріоритетний напрямок нашої компанії — пошукове просування сайтів. Звернувшись до нас, ви отримаєте помітне зростання числа клієнтів. Це гарантують компетенції команди, методологія SEO-заходів, розроблені технології і успішний досвід просування понад 3700 комерційних інтернет-проектів. Пропоную заказать продвижение сайта.

 

В 2 РАЗИ БІЛЬШЕ ВІДВІДУВАЧІВ, В 3 РАЗИ БІЛЬШЕ ЗАЯВОК

Для того щоб збільшувати прибуток наших клієнтів в кілька разів, ми використовуємо комплексний підхід. На ваш сайт прийдуть відвідувачі не тільки з «Яндекса» і Google. Посилання в блогах, публікації в соціальних мережах, контекстна реклама — все це буде працювати для зростання вашого прибутку. Спеціаліст з інтернет-маркетингу проаналізує ваш сайт, визначить, які інструменти виявляться дієвими і як їх варто впроваджувати.

КОМАНДА ПРОЕКТУ

Для кожного проекту по розкрутці сайтів наших клієнтів формується команда експертів у певних галузях інтернет-маркетингу. Підсумок їх злагоджених дій — професійний підхід до розвитку сайту, а значить, і високий результат.

Персональний менеджер
Ваш проект буде курирувати персональний аккаунт-менеджер. Він контролює дії співробітників і завжди готовий відповісти на питання, проконсультувати щодо стратегії розвитку веб-ресурсу.

Медіапланер
Складає список запитів для оптимізації і просування сайту, використовуючи спеціальні програмні розробки, і власний досвід. Завжди працює у зв’язці з оптимізатором і SEO-аналітиком.

SEO-оптимізатор
Займається розкруткою сайту, виконує всі необхідні роботи і формує завдання для копірайтера, веб-майстри, веб-аналітика та інших фахівців. При необхідності консультується з SEO-аналітиком і ментором.

Копірайтер
Пише для вашого сайту тексти, які допомагають збільшувати продажі. Він знає, що і читачі, і пошукові системи пред’являють до текстів свої вимоги, і вміє знаходити компроміс.

Веб-майстер
Вносить на сайт всі необхідні зміни за вказівками SEO-оптимізатора. Бере на себе роботу з CMS, HTML і CSS, ніж економить час оптимізатора і допомагає йому бути ще ефективніше.

Веб-аналітик
Постійно відстежує зміни позицій сайту, відвідуваності і конверсії, перевіряє стан майданчиків конкурентів.Допомагає коректувати список запитів і оптимізувати процеси по просуванню вашого сайту.

Спеціаліст з юзабіліті
Відповідає за зручність веб-майданчика для відвідувачів, а значить, високу конверсію. Дає рекомендації по оптимізації сайту на початковому етапі, допомагає його розвитку.Завжди перевіряє структуру і оформлення нових посадкових сторінок.

SEO-аналітик
Збирає інформацію про зміни, які вносять в свої алгоритми пошукові системи, виявляє закономірності та розробляє нові методи розкрутки, потім тестує нововведення на наших експериментальних майданчиках і тільки після цього консультує оптимізатора.

Ментор (керівник групи SEO-фахівців)
Контролює роботи з розкручування сайту, перевіряючи всі важливі рішення оптимізатора та консультуючи його в складних питаннях.

 

ПАТЕНТИ І ТЕХНОЛОГІЇ

Одна з основних складових нашої ефективної роботи в сфері просування сайтів та інших областях інтернет-маркетингу — високий технологічний рівень. Займаючись проектами наших клієнтів, ми використовуємо 9 запатентованих розробок, і це допомагає досягати відмінних результатів. У пошуковому маркетингу застосовуються три з них.

  • «СайтРепорт» — SEO-аудит сайтів більше ніж по 500 параметрами.

Є технічні помилки на сайті? Наскільки велика посилальна маса?Унікальний контент? Без відповіді на ці та безліч інших питань SEO-фахівець не зможе почати просування. Сервіс «СайтРепорт» призначений саме для того, щоб проаналізувати сайт не менш докладно, ніж це робить пошукова система, і надати всю необхідну інформацію. Враховує понад 500 параметрів — це набагато більше, ніж можуть обробляти більшість аналогів.

  • «Поискатор» — збір показників і позицій сайтів в промислових масштабах.

Коли фахівець займається проектом, він постійно повинен отримувати актуальну інформацію про поточних позиціях. Для того, щоб спростити цей процес і зробити його найбільш швидким і зручним, була розроблена система «Поискатор». Вона щодня збирає докладний звіт про зміни позицій за добу. Це економить час і спеціаліста, і займається його керівника.

  • «Пингер» — контроль працездатності та оптимізації сайту в реальному часі.

В період розкручування й просування сайту в пошукових системах вкрай важливо постійно стежити не тільки за досягнутими результатами, а й за поточним технічним станом. Внесли на сайт зміни, які рекомендував SEO-спеціаліст? Не було при цьому допущено помилок, не закритий один з розділів від індексування? Встежити за комплексом заходів і параметрів вручну непросто, особливо якщо це великий інтернет-майданчик, що включає тисячі сторінок. «Пингер» допомагає відслідковувати всі зміни і підказує багато іншого, наприклад, час, коли закінчиться термін реєстрації домену.

ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ

Вартість пошукового просування сайту і час, необхідний для досягнення KPI, можуть помітно різнитися залежно від особливостей проекту. Має значення і те, як давно був створений сайт, і те, якого він обсягу, наскільки конкурентна тематика, розрахований бізнес на роботу тільки в Москві, Санкт-Петербурзі або у всій Росії або світі.

 

Скільки коштує розкрутка сайту?
Мінімальна вартість пошукового просування — 40 000 рублів на місяць. Вона включає оплату необхідних робіт по узгодженим списком ключових слів або обсягом трафіку. Звичайно, для великих проектів, особливо у висококонкурентному тематиці, доведеться вкладати більше коштів, бо більше і обсяг робіт, і передбачуваний ефект. Але кожен рубль багаторазово окупиться.

 

Коли буде результат?
Орієнтовний термін виходу на KPI в пошуковому маркетингу від того дня, коли було оформлено замовлення на послугу, — 6 місяців. Цю цифру назве вам будь-який фахівець з просування сайтів, і вона продиктована особливістю самої послуги. Сайт необхідно розвивати і виводити в ТОП поступово, щоб пошукові системи вважали це природним. Інакше ресурс може потрапити під бан і повністю втратити пошуковий трафік.

Однак якщо ваш веб-проект вже в хорошому стані і потрібно тільки поліпшити його показники, часу потрібно значно менше: можливо, ви побачите результат вже через 2-3 місяці.