Прокат авто в молдове

0
114

Чому у нас взяти в прокат авто вигідно:
— Ви отримуєте новий, застрахований, повністю укомплектований автомобіль (набір PitStop, кондиціонер або клімат-контроль, аудіосистема, гума по сезону);
— Ви не несете відповідальність за шкоду, нанесений транспортному засобу не з Вашої вини;
— Подача і повернення автомобіля здійснюються в зручному місці і в зручний час;
— Накопичувальна система знижок для постійних та корпоративних клієнтів.

-Ми пропонуемо найкращій прокат авто в молдове

Ми намагаємося забезпечувати високу якість послуги прокат авто. Прокат машин з нашого парку — це економічне, якісне і комфортне рішення для Вас і Вашого бізнесу. Ми даруємо свободу пересування і зручність використання, і це не можна переоцінити в такому великому місті.

Прокат авто в Молдове без водія на добу

Прокат авто в Молдове без водія на сьогоднішній день є найбільш зручним вирішенням багатьох питань для приватних клієнтів та юридичних осіб. Причому ця послуга доступна як городянам, так і гостям міста.

Наша компанія пропонує професійний підхід, високий рівень сервісу і, що важливо, доступні ціни на прокат авто в Молдове. Орендована машина стане зручним і комфортним засобом пересування. Дана послуга дозволить самостійно здійснювати поїздки як по місту, так і за його межами.

Трапляється, що особистий транспорт ламається в самий невідповідний момент, що може самим несприятливим чином позначитися на Ваших планах. Ми доставимо авто необхідного класу в будь-яку точку Києва.

Кожна машина проходить регулярний техогляд і зміну гуми.

Прокат авто в Молдове передбачає відсутність на машині будь-яких рекламних банерів, малюнків, графічних зображень та інших відмітних знаків, які виглядають дешево і непривабливо. Скористатися послугою прокат авто в Молдове або автопрокат може кожен, кому виповнилося 23 роки і хто володіє мінімальним стажем водіння протягом 3 років.