ProHoster

2-15-2018

Навіщо створюються нові доменні зони
На сьогоднішній день все важче знайти домен який буде відповідати Вашим вимогам. Щодня створюється велика кількість доменних зон, які дають Вам можливість зареєструвати домен який буде відповідати Вашим вимогам.

Що таке попереднє замовлення?
Домен який відповідає Вашим вимогам зайнятий, зробивши попереднє замовлення Ви гарантовано отримаєте бажаний домен як тільки він стане доступним для покупки. Якщо зареєструвати домен не вдасться, Вас повернуть гроші в повному розмірі.

Коли нові доменні розширення будуть доступні?
Нова доменна зона буде доступна протягом 12-14 місяців. За допомогою послуги попереднього замовлення Ви зможете отримати домен який задовольнить Ваші вимоги

Sunrise доменне ім’я Реєстрація
Зареєструвати торгову марку з будь-якими новими доменними розширеннями!

Якщо ви власник торгової марки, Ви отримаєте першим можливість придбати бажане доменне ім’я.
Просто введіть ваш SMD файл, щоб зажадати вашу торговельну марку вибраних Вами розширення! Q. Що таке Sunrise період?
Коли нові загальні домени вищого рівня (gTLD) запустять розширення, буде короткий період, протягом якого доменні імена не можуть бути зареєстровані ким завгодно, а тільки власниками торгових марок тих назв, які вони бажають отримати. Це гарантує .що власники товарних знаків зможуть зберегти їх імена і захистити від зловмисних реєстрацій. Sunrise період для нових ДВО триватиме від 30 до 60 днів, після чого всі імена стануть доступні кожному.
Q. Як зареєструвати домен під моєю торговою маркою в період Surise?
Щоб зареєструвати торгову марку як доменне ім’я з новими ДВУ, Вам необхідно спочатку занести вашу марку в Центр обміну інформацією по торговим знакам. Ваш товарний знак буде перевірений і вам буде присвоєно SMD файл, який може бути використаний для реєстрації вашої торгової марки в будь-якому новому ДВУ. Щоб зареєструвати торгову марку зараз, будь ласка, відвідайте https://secure.trademark-clearinghouse.com
Q. Що таке Центр обміну інформацією по торговим маркам?
Центр обміну інформацією по торговим маркам це база даних вже зареєстрованих торговельних марок у відповідних відомствах. Вона забезпечує власникам торгових марок єдину точку доступу, щоб мати можливість зареєструвати своє доменне ім’я з будь-якими новими ДВУ, які запускаються в майбутньому.