Пластика носа (ринопластика)

11-10-2016

Пластика носа (ринопластика)Ринопластика — одна з найбільш часто виконуваних операцій. Ніс є центром особи, тому коли форма носа оптимальна для вашого обличчя, то співрозмовник дивиться вам в очі. Якщо ж ніс занадто маленький/ великий/ деформований/ широкий, погляд мимоволі зупиняється саме на ньому. пластика носа стоимость

Жінки і чоловіки різного віку звертаються до ринопластики з ряду причин, наприклад:
  • Зменшення розміру великого (або довгого горбатого) носа.
  • Поліпшення скульптури носа для більш естетичного контуру.
  • Корекція кінчика носа, якщо він сильно опущений або навпаки надмірно задерти.
  • Зменшення розміру та зміна форми ніздрів.
  • Відновлення носа після травми, у т. ч. повна його реконструкція.
  • Корекція порушень дихання.
У своїй роботі ми дотримуємося методів функціональної ринопластики, представленої лідером в цій області проф. А. Бєлоусовим. Це означає, що зміна форми носа не повинно погіршувати його функцію.

Операція може проводитися як під місцевою анестезією, так і при загальному наркозі. Сама операція проводиться з закритого або відкритого доступу. Необхідність певного доступу пояснить лікар під час консультації. Повний реабілітаційний період триває від кількох днів до 2 тижнів, знову ж таки в залежності від виду втручання. У середньому, пацієнти повертаються до своєї звичайної активності через 1 тиждень.

Більшість патріархів сучасної пластичної хірургії сходяться на думці, що саме ринопластика є найскладнішим видом втручання у сучасної пластичної хірургії, тому вибирайте пластичного хірурга уважно, звертайте особливу увагу на його кваліфікацію та фотографії прооперованих пацієнтів.

Мати красивий, правильний, добре дихаючий ніс — це таке задоволення!