Підвісна сантехніка: переваги, недоліки, особливості вибору

6-17-2018

Сьогодні при виборі сантехніки на перший план виходить не тільки практичність і зручність експлуатації, але ще і оригінальний дизайн. Будь-який виріб має відмінно вписуватися в інтер’єр. Не так давно на зміну стандартним унітазів прийшли більш зручні та стильні підвісні моделі. Перші прилади з’явилися ще в 80-ті роки минулого століття. Саме в цей час повсюдно був поширений мінімалізм. На відміну від підлогових апаратів, підвісні агрегати виглядають мініатюрно і стильно, а вся каналізаційна система ховається за фальш-панеллю. Представлена новинка миттєво завоювала популярність серед споживачів. Як вибрати підвісний унітаз? Якими перевагами і недоліками має пристрій? Дізнаєтеся зовсім скоро з нашого корисного блогу. Хочу запропонувати комплект инсталляции

Почнемо з того, що підвісна сантехніка володіє цілим рядом переваг. По-перше, як ми вже говорили на самому початку, прилади відрізняються естетичним зовнішнім виглядом. По-друге, замасковані інженерні комунікації не псують дизайн інтер’єру. Третє, у підвісних моделей відсутня ніжка, тому для прибирання приміщення вам буде потрібно менше часу. По-четверте, підвісні пристрої на відміну від звичайних унітазів, займають мало місця, тому візуально розміри санвузли здаються більше, ніж у дійсності. До того ж більшість сучасних виробів оснащене системою так званого половинного зливу. Прилади функціонують практично безшумно. Характеризуються надійність, міцність і довговічність. Незважаючи на те, що у підвісної сантехніки багато плюсів, не варто забувати про недоліки. У першу чергу це стосується ціни. Середня вартість пристрою в кілька разів більше, ніж у підлогових приладів. Ще один суттєвий мінус – це складність монтажу. Для встановлення обладнання вам знадобляться спеціальні навички і знання, тому краще всього звернутися за допомогою до професіоналів. В разі поломки елементів каналізаційної системи освіти або протечки для проведення ремонтних робіт вам доведеться повністю знімати зі стіни декоративну обробку. Якщо ви задумалися про покупку підвісного унітазу, рекомендуємо вам подумати кілька разів, зважте всі плюси і мінуси, вивчіть необхідний матеріал і тільки після цього вирушайте за покупкою.

Види пристроїв.

Залежно від способу кріплення виділяють два типи приладів.

Варіант 1: блокова інсталяційна конструкція – це найбільш проста і доступна різновид конструкції. Установка має невеликі розміри і монтується в заздалегідь підготовлену нішу в стіні. До блоку підключається входить в комплект арматура і власне сам унітаз. Після цього ніша закривається гіпсокартоном, який не боїться вологи і декорується оздоблювальними матеріалами. Однак блокові системи можна встановлювати тільки в капітальних стінах.

Варіант 2: рамна інсталяція являє собою каркас із сталі. Як правило, рама має досить великі розміри, але зате може застосовуватися в будь-якому приміщенні. Головне правильно підібрати унітаз і кріпильні елементи.

Вхідні в комплект пристрою повинні бути виготовлені з дуже міцних матеріалів. Це можуть бути полімери або метал. Для підключення кнопки з каналізацією застосовується пневматичний механізм, важіль або трос.

При виборі підвісних унітазів зверніть увагу на конструкцію чаші, а точніше на те, з якого матеріалу зроблений резервуар. На порцелянових поверхнях практично не скупчується бруд. А ось прилади з фаянсу, навпаки, відрізняються грубою пористою структурою, що сприяє, насамперед, появи нальоту. Тому краще всього придбати фаянсовий унітаз, на чашу якого нанесено додаткове покриття. Сталева сантехніка має своєрідний, досить специфічний зовнішній вигляд. Найчастіше такого роду конструкції встановлюються в громадських місцях. Якщо ви хочете вразити оточуючих, подивіться на скляні чаші. Однак, такі агрегати коштують дорого і вимагають до себе більш ретельного і частого догляду. Полімерні прилади прості у догляді, але бояться механічних навантажень, тому швидко виходять з ладу. Вироби з штучного каменю завжди органічно вписуються в інтер’єр. Серед їхніх недоліків можна виділити високу ціну і нестійкість до кислотних складам.

Різноманіття представлених матеріалів вражає, але все ж найпопулярнішими залишаються фарфорові та фаянсові пристрою.

При купівлі підвісної сантехніки необхідно також визначитися і з розміром чаші. Для невеликих санвузлів краще всього придбати моделі типу компакт. Їх довжина не перевищує 54 сантиметрів. Для стандартних санвузлів підходять агрегати середніх розмірів від 54 до 60 см. А ось для оформлення просторих і світлих туалетних кімнат, а також для людей з обмеженими можливостями вибирайте унітази з збільшеними габаритами.

Сьогодні на ринку сантехнічного обладнання можна зустріти унітази будь-якої форми. Найбільш практичними, на думку наших експертів, є прилади овальної і круглої форми. По-перше, у них відсутні гострі кути, тому ризики отримання травми зведені до мінімуму. А по-друге, за ними зручно доглядати. Також можна знайти квадратні, прямокутні і навіть краплеподібні пристрою. Крім класичних білих апаратів, у магазинах представлені унітази чорних, червоних та інших відтінків. Що вибрати, вирішувати тільки вам.

Ще одна важлива деталь – це механізм змиву. Він може бути горизонтальним і круговим.

Суттєвої різниці між ними немає. Але більш якісним вважається зворотний змив. У наступному матеріалі ми розкриємо секрети монтажу і розповімо про те, як усунути поломки своїми силами. Якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх фахівцям мережі магазинів Теплий будинок. Простий зайдіть на наш сайт або приїжджайте особисто в наші магазини. З магазинами Теплий дім ремонт і будівництво стануть ще доступнішими.