Персональний коучинг з трейдингу на фондових біржах США

3-20-2020
Персональный коучинг SDG-trade, фото

У пошуках додаткового заробітку ви звернули увагу на трейдинг. Насправді, це – прекрасний спосіб заробити. Однак, багато новачків допускають одну і ту ж помилку: вони вважають, що варто натиснути на кнопку – і на них посиплються гроші. А вже якщо мова йде про Американських фондових біржах, які стають все більш популярними, то й поготів, просте натискання кнопочки зробить вас мільйонером. На жаль, це далеко не так.
Також хочемо вам порекомендувати https://sdg-trade.com/individualnyi-kouching

                        Що потрібно, щоб стати успішним трейдером.

Щоб стати успішним трейдером і дійсно почати заробляти пристойні гроші, потрібно не так вже й багато: знати ринок і вміти торгувати. У вашому випадку, вам необхідно ознайомитися з фондовим ринком США і особливостями торгівлі на біржах Nyse і Nasdaq. І допоможе вам у цьому школа трейдингу Саймона Брагінського.
Саймон Брагінський, випускник програми МБА Колумбійського університету, професійний трейдер — інвестор з 24 — річним досвідом роботи на Wall Street в якості фінансового аналітика, трейдера і портфельного керуючого в компаніях Jacobs Levy Equity Mngmt, Morgan Stanley, Hudson Sloan LLC і Worldco LLC. Саме він і його команда будуть займатися вашим навчанням.
Саймон Брагінський володіє американськими ліцензіями на навчання та управління активами. Він є розробником унікальної методики трейдингу, заснованої на багаторічному досвіді і накопичених знаннях. Саймон навчив безліч трейдерів стратегії на базі фундаментального аналізу та інституційного підходу.
Саймон Брагінський вчить не просто торгувати, але заробляти на трейдингу.
В даний час Саймон Брагінський управляє кількома портфелями клієнтів, дає консультації приватним інвесторам.

Можливо, ви вже пробували навчатися на різних курсах трейдингу.
Якщо вам пощастило, за вами закріплять наставника, який відповість на ваші запитання, якщо не пощастило, доведеться розбиратися з усіма матеріалами самостійно.
Виглядає не дуже обнадійливо, тому ми вирішили відійти від стандартної практики.
Ми розуміємо, що ви розраховуєте на якісне навчання і на те, що воно принесе результат – гроші. Тому ми пропонуємо вам не просто матеріали, але навчання онлайн.
Ваш наставник буде особисто вчити вас, пояснювати, як функціонує ринок і як на цьому можна заробити. Більше того, ми поговоримо про психологічні аспекти трейдингу, про те, як зберегти спокій навіть в екстремальних ситуаціях і прийняти правильне рішення, яке принесе вам солідний прибуток.
Ми не рекламуємо брокерів і не просимо зареєструватися у нас, щоб заробити. Ми вчимо ефективно торгувати, так, щоб ви стали самостійно заробляти, з будь-яким брокером.