Перевозка грузовой техники

0
283

Компанія «ТДС-Негабарит» надає послуги з перевезення вантажної техніки в СПб і по Росії. Транспортування виконується на сучасних напівпричепах з низькорамною платформою.

Негабаритні перевезення — технологічно складний вид діяльності, що вимагає від виконавців високого професіоналізму, досвіду і наявності відповідних виробничо-технічних ресурсів. Ми виконуємо перевезення вантажівок за допомогою спеціальних напівпричепів. Наші співробітники-це фахівці високої кваліфікації, здатні виконувати найскладніші завдання якісно і в строго встановлені терміни. Для транспортування ми застосовуємо трали сучасної конструкції. Цей вид спецтехніки є найбільш безпечним і зручним для перевезення вантажних автомобілів та інших великовагових і великогабаритних машин. У нас кращі перевозка грузовой техники в Гатчине.

Трал має незначну висоту платформи, що істотно полегшує процес навантаження техніки. Деякі моделі припускають самостійний в’їзд вантажівок на платформу, що виключає необхідність використання енергоємних краноманіпуляторних установок.

Послуги з перевезення вантажних автомобілів, негабаритних машин і техніки передбачають наступні заходи:

розробку схем кріплення вантажів з використанням спеціальних опор, тросів і ременів;
завантаження і розвантаження машин в місцях відправки та отримання вантажу;
оформлення повного пакету документів на транспортування вантажу, включаючи страховку;
узгодження негабаритних вантажоперевезень з компетентними органами;
контроль за транспортуванням по всьому маршруту, перевірку і передачу вантажу замовнику в місці призначення.
Ми надаємо додаткові послуги, які включаються в договір про перевезення техніки після індивідуального узгодження змісту замовлення.