Переваги алюмінієвих виробів.

9-11-2018

Переваги алюмінієвих виробів.

Кожному власнику заміського ділянки, планує незабаром поставити на своїй ділянці теплицю, необхідно визначитися, з яких матеріалів буде виконана конструкція. Це важливо і в тому випадку, якщо теплиця буде покупна, і якщо її будуть встановлювати власноруч. Найбільше значення має тип каркаса теплиці, впливає на інші її характеристики. Каркас теплиці з полікарбонату являє собою несучу конструкцію, яка може встановлюватися безпосередньо на грунт, дерев’яний брус або ж на заздалегідь підготовлений фундамент. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Пластиковые окна в Алматы.
До каркаса кріпиться обшивка теплиці, яка виготовлена з полікарбонату, а також двері, вікна і внутрішні елементи теплиці (стелажі, полиці, ящики та інші Так як каркас теплиці є основою всієї конструкції, то він повинен володіти хорошим запасом міцності, щоб протистояти поривів вітру і граничним снігових навантажень (якщо теплиця не розбирається на зимовий період). Алюмінієвий каркас із стільникового полікарбонату ефективно вирішує багато завдань, пов’язані з будівництвом теплиць.
Алюмінієвий профіль добре витримує високі навантаження, що дозволяє економити на матеріалах, підбираючи відповідну ширину профілю. Легкість алюмінієвих конструкцій дозволяє використовувати для їх установки найпростіші типи фундаментів, навіть на тераси і даху. Алюмінієві теплиці та парники з полікарбонату ідеально виконують функцію захисту рослин від перепадів температури і агресивних явищ зовнішнього середовища.