Особливості отримання освіти в Чехії для іноземців

5-19-2018

Титул дипломованого спеціаліста (DiS), отриманий в європейському вузі, здатний відкрити багато дверей перед його володарем. Причому не тільки на батьківщині новоспеченого спеціаліста. Пропоную вибрати подготовительные курсы в Чехии

Старий світ
Чехія в цьому плані має значні переваги. Починаючи з 1999 року, сюди охоче їдуть наші співвітчизники. Вік в цьому випадку практично не має значення, хоча найбільш оптимальним для отримання знань вважається період від 18 до 30 років.

Переваги навчання у Чехії
Диплом чеського університету – це європейський диплом, який визнається в усіх країнах ЄС. Чеські вузи дають дуже якісну освіту, і чим вище рейтинг навчального закладу, тим більше підстав для гордості майбутнього володаря цього документа. Але врахуйте, що чеський диплом дозволяє автоматично знаходити роботу лише у межах цієї країни.

Навчання в Чехії дає можливість пожити в Європі і побувати в інших країнах.

Навчання у Чехії
Деякі вузи дозволяють студенту отримати два дипломи відразу, зокрема, європейський і американський. Стажування в іншому університеті, який є партнером внз, де ви навчаєтесь, або практика на найбільшому європейському підприємстві серйозно збагатить знаннями і враженнями.

Престижні чеські університети мають тісні контакти з міжнародними фірмами і направляють туди своїх студентів на практику. За кілька місяців перебування в цих організаціях можна зав’язати добрі контакти, показавши себе з кращого боку, і після закінчення навчання претендувати на працевлаштування в цих компаніях.

Перспективи після отримання диплому відкриваються не лише перед випускниками елітних вузів Чехії, але і профільних закладів з відмінною репутацією. В Європі високо цінуються, наприклад, дипломи Хіміко-технологічного університету в Празі або Празької академії мистецтва AMU.

Та й сама Чеська Республіка потребує талановитих кадрах: згідно з прогнозами, в окремих галузях (IT, машинобудування, банківський сектор) у найближчі десятиліття тільки зросте потреба в професіоналах.

Освіта
До речі, Чеський уряд надає випускникам-іноземцям, які навчалися у країні, різні пільги. Зокрема, отримати вид на проживання можна після 2,5 років роботи в Чехії. А для пристрою на роботу тут не потрібно оформляти спеціальний дозвіл: наприклад, якщо вас беруть у фірму, де ви проходили практику, значить, ніхто не вправі перешкодити цьому.

До речі, в Чехії близько 5% всіх фірм належать підприємцям. Це відмінний приклад для самих амбітних випускників, які мріють відкрити свій бізнес в європейській країні.

Гарантії надходження

Абітурієнти поступають в чеські вузи на рівних умовах з громадянами ЄС. Можна вчитися абсолютно безкоштовно, оволодівши попередньо чеською мовою, або на платній основі, якщо ви віддаєте перевагу слухати лекції і говорити англійською (є програми німецькою та французькою). Вартість навчання по другому варіанту залежить від вузу та обраної спеціальності, але в будь-якому випадку це чималі гроші, які доходять до півтора десятків тисяч євро. Щоб заощадити свої кошти на навчання, ми пропонуємо вас звернути увагу на підготовчі курси для вступу до Внз.