Основні стратегії live ставок на спорт від Parimatch

11-13-2019

Азартні любителі спорту крім бажання повболівати за улюблений клуб прагне на цьому заробити, роблячи ставки в букмекерській конторі. Але у випадку з улюбленою командою завжди верх беруть емоції і ми не в змозі адекватно сприймати те, що відбувається. Нерідко, в разі програшу після необдуманої ставки Ви прагнете зробити нову, щоб якомога швидше відігратися. Хочемо порекомендувати поставити ставки на спорт на сайті БК на мобильный

Так от, щоб робити безпрограшні ставки на спорт в лайв – треба відкласти в бік емоції і керуватися тільки здоровим глуздом. Тільки в такому випадку скориставшись стратегіями live ставок на спорт, ви зробите правильний прогноз, здатний примножити капітал.

Стратегії live ставок необхідні тому, що даний вид беттінг більш непередбачуваний, ніж прематчи. Сюрпризи в спорті трапляються із завидною регулярністю. Адже, не завжди ж виграють Барселона і Реал. Отже, якщо ви вже ризикуєте солідною сумою грошей на ставках, то вивчіть кілька основних стратегій.

Перш ніж познайомити вас зі стратегіями, пропонуємо наступні корисні поради:

Шанси зробити виграшну ставку виявляться вище, якщо перед матчем ви вивчите максимум інформації про його учасників, про місце проведення, погодні умови і деякі інші фактори, здатні вплинути на результат. При пошуку інформації не обмежуйтеся одним джерелом, а почитайте кілька сайтів спортивної тематики. Таким чином, ви зможете об’єктивно оцінити шанси супротивників перед грою.

Запасіться терпінням і навчитеся прогнозувати черговий гол в матчі. У вирішальних іграх м’ячі забиваються ближче до фінального свистку, коли поступається суперник докладає зусиль щоб вирвати нічию або перемогти.
Під час гри найбільш прохідна ставка це ТБ 0,5. Це означає, що хоча б один гол на двох командам вдасться забити.

Перед тим як ризикнути грошима, спробуйте переглянути подальший сценарій матчу. Для цього придумані надійні і працюючі стратегії live ставок.
Мета спортивних ставок – збагатитися. Але ризикувати всім банком не варто, адже майже завжди це закінчується поразкою. Знавці не рекомендують ставити більше 5-ти відсотків від суми наявного банкролла. Чим більше розмір ставки, тим вище ймовірність опинитися в мінусі.

Не забувайте про час. Робіть ставку на черговий гол після 65 хвилини матчу у футболі. На тотал більше 1,5 краще ставити до 30-ї хвилини.

Специфічна особливість ставок по ходу матчу полягає в тому, щоб вибирати коефіцієнт 1,65. Це оптимальне значення. Тому якщо ви ставите лайв, то уважно стежте за зміною коефіцієнтів. І не забувайте діяти оперативно. Адже значення змінюються кожну секунду.

Дуже важлива психологічна складова при виборі стратегії ставок на спорт лайв. Якщо один суперник забив гол, то інший відразу кидається відігратися. Якщо в матчі складається ситуація, коли одна з команд поступається на один гол, то ймовірність наступного голу – висока. Часто так розвиваються події в кінці матчу.

Ми запропонували ряд простих стратегій стратегії live ставок на спорт, заснованих не тільки на статистичних даних, але і на психології. Завдяки ним можна непогано заробити. І не забувайте, що відіграватися за невдалу ставку на одному і тому ж матчі не рекомендується. Скористайтеся запропонованими порадами, і ймовірність успіху стане набагато вище.