Основні правила вибору принтера етикеток для магазину

6-6-2018

Принтери використовуються в магазинах для маркування продукції, друку цінників зі знижками і спеціальними пропозиціями, етикеток для полиць, купонів, ваучерів, квитанцій. Популярні бренди принтерів Zebra, TSC.
Принтери штрих-коду складі – незважаючи на те, що напрямки роботи різних складів можуть відрізнятися одне від іншого, на складах використовуються одні і ті ж виробничі процеси: отримання, розподіл товарів, контроль виконання робіт і ведення обліку. Хочу порекомендувати купити принтер для печати самоклеящихся этикеток

Маркування товару при надходженні на склад допомагає уникнути помилок при складуванні і пошуку товару, зводить до мінімуму операції з обробки товару, прискорює процес обліку і дозволяє здійснювати контроль за рухом товару після відвантаження зі складу.

Принтери на виробництві — використовуються для контролю і обліку матеріалів і продукції. Промислове обладнання розраховане на застосування в умовах екстремальних температур і вологості, йому не страшно вплив хімічних речовин, механічних пошкоджень, вібрації та інших факторів, характерних для виробничого середовища.

Підбір принтера етикеток. Модель принтера штрих-кодів вибирається в залежності від декількох факторів: добової навантаження в піке, ширини етикетки, умов експлуатації, способу друку (термо — або термотрансфер).

З типом друку потрібно визначитися, з огляду на матеріал, на якому ви плануєте друкувати. Термопринтер буде друкувати тільки на термопапері, термотрансферний принтер може наносити зображення на широке коло матеріалів, але обійдеться дорожче.

Тип принтера. При добовій навантаженні до 3-4 тис. етикеток вам підійде настільний принтер. З навантаженням 5-10 тис. етикеток зможе впоратися напівпромисловий принтер, при навантаженні від 10 тис. етикеток в день варто звернути увагу на промислові моделі. Мобільні принтери етикеток мають автономне живлення і можуть легко переноситися з місця на місце — мобільний термопринтер стане в нагоді там, де є виїзна торгівля, або кілька невеликих складів.

Ширина друку. Перш, ніж купувати термопринтер для друку етикеток, проаналізуйте особливості свого виробництва (магазину, складу), і вирішіть, яка ширина етикетки краще підходить вашої специфіку.

Найбільш популярні бренди принтерів етикеток Zebra, TSC, які завоювали свою популярність якістю і оптимальною вартістю.