Огляд сервісу Гоуфингоу

6-17-2021

Сьогодні можна взяти гроші в кредит за лічені хвилини, маючи лише паспорт. Необхідно відповідати деяким вимогам, які висуває банк. Багато фінорганізації в україні пропонують послуги кредитування на будь-яку суму і в найкоротші терміни, до того ж без переплат і відсотків. Але головне-оформити позику сьогодні можна онлайн, що економить час і сили боржника. Досить мати гаджет — і необхідна сума у вас на рахунку. Також хочемо порекомендувати почитати про Обзор сервиса Гоуфингоу (Gofingo) на сайті , тут найвигідніші умови кредитування .

Для отримання необхідної суми в борг слід заповнити заявку для перерахування коштів на кредитну карту. Алгоритм дій у фінансових установ схожий: потрібні паспортні відомості, ідентифікаційний код, номер карти, куди і надійдуть гроші, електронна пошта, контактний телефон. Відправивши заявку, користувач тим самим дає згоду на обробку своїх даних.

Огляд сервісу Gofingo

На ринку мікрокредитування Gofingo функціонує вже кілька років, а саме з 2017 року. Компанія діє в рамках правового поля, і її робота знаходиться під контролем нацкомітету фінансових послуг. Щоб вирішити тимчасові грошові труднощі, немає необхідності у відвідуванні представництва мфо, зборі паперів і проходженні перевірки.

В Gofingo онлайн реально отримати на карту суму від 100 гривень до 10 тисяч. Розгляд запитів здійснюється цілодобово. Якщо необхідно гроші оперативно, кращим рішенням стане звернення в дану мфо. Сума нараховується на карту в день заявки. Гроші впору застосовувати на різні цілі: придбати цінну річ, оплатити навчання у вузі або дорогі ліки. Кредитор не буде уточнювати, з якою метою плануєте витрачатися фінанси. Ваше завдання-вчасно повернути взяту суму.

Як подається заявка онлайн в Gofingo

Дана організація має в своєму розпорядженні більш вигідними умовами, ніж банки. І нехай на значну суму претендувати не вдасться, зате реально отримати безвідмовний кредит. На онлайн-оформлення піде трохи часу, виконавши наступні дії:

 • скориставшись на ресурсі інтерактивним інструментом, слід вибрати суму мікропозик, період погашення. Підсумкова сума з відсотками з’явиться відразу.
 • необхідно на сайті пройти реєстрацію для отримання пароля і логіна, щоб мати доступ в особистий кабінет. Банківську карту потрібно верифікувати (на пластику має бути не менше 2 гривень).
 • подання запиту. Система в автоматизованому режимі здійснює перевірку і видає висновок протягом 20 хвилин.

При позитивному рішенні організація без перевірки відразу ж відправляє кошти на карту.

Чому слід скористатися послугами Gofingo

Дана мфо зарекомендувала себе з позитивного боку і користується попитом у різних верств населення. Ось деякі причини, завдяки яким це стало можливо:

 • сервіс працює цілодобово.
 • значне число позитивних рішень.
 • не потрібно збирати великий пакет документів, шукати поручителів і заставу.
 • передбачені бонуси і лояльні програми.
 • конфіденційність. Не доведеться переживати, що особиста інформація опиниться в руках зловмисників.
 • варіант продовження кредиту в разі потреби. Пролонгація дає можливість зберегти з компанією хороші відносини.
 • позикові кошти зручно повертати. Для цього є на вибір різні варіанти.
 • звернення анонімно.

Успіхів в отриманні позики!