Огляд ігрового автомату crazy monkey

7-1-2020

 

Огляд легендарного слоти Crazy Monkey

Для всіх любителів пограти в ігрові апарати, напевно буде не дивно в черговий раз зіткнутися з автоматом Crazy Monkey, (Мавпочки).  

У часи прогресу двадцять першого століття є прекрасна можливість, в ігрові автомати безплатно онлайн, грати на інтерес. Зайшли на відповідний сайт, зробили ставку і вперед. Ніяких ризиків, витрат, одна насолода від процесу гри і призових комбінацій. Справжні гравці дуже люблять різного роду бонус гри та гарячі символи, здатні подвоювати, а іноді навіть потроювати виграші. Хочемо порекомендувати пограти в игровые автоматы обезьянки , тут великі шанси на перемогу .

Що стосується конкретно автомата Crazy Monkey онлайн, так саме в цьому веселому слоті можна знайти безліч бонус ігор та ігор на подвоєння. Наприклад головною бонус грою апарату називають «мавпочки». Якщо на барабанах випаде 3, або більш символу «crazy monkey», гравець потрапляє в супер бонус гру, в якій він повинен допомогти веселій мавпочці вибрати потрібні ліани на екрані слоти, і потягнути за них. Якщо гравець вгадує, з пальми падають банани, якщо ні, може впасти ковадло або кокос і вбье мавпу.

Сам ігровий процес дуже простий і зрозумілий абсолютно всім. Як і у всіх слотах від Igrosoft, Крейзі Манки онлайн безкоштовно має п’ять барабанів, які стрімко обертаються після натискання кнопки «старт». Ставки робляться за допомогою кнопки «bet». Максимальна ставка — це участь усіх 9 ліній з множенням. Саме максимально великі ставки дають можливо вигравати ждек-поти у мавпи.

Гра на подвоєння — це такі ігри, коли приміром випала призова комбінація, гравцеві дається можливість подвоїти її. Тим самим дилер пропонує гравцеві одну відкриту карту і п’ять закритих. Потрібно вибрати одну з прихованих карт, щоб вона була вище за значенням карти дилера, тоді гравець подвоює суму. Якщо карта обрана гравцем, менше карти дилера, на жаль, вся сума згоряє, але гра продовжується.

Підводячи підсумки, можна сміливо заявити, що гра в ігровий автомат Crazy Monkey безкоштовно онлайн, це незабутній драйв і гострота відчуттів від ігрового процесу і графіки. Ви неодмінно порадієте граючи в цей слот, а якщо до того ж удача буде на вашому боці, то і пристойно поповніть свій гаманець.