Обзор Ghost Recon Wildlands

10-16-2016

Ghost Recon WildlandsПропоную вам придбати Ghost Recon Wildlands смотреть

Подобається боротися зі злочинцями і наводити порядок не тільки на міських вулицях, але і в масштабах країни? Тоді вам потрібно терміново вирушати в Болівії!Ця квітуча країна за якихось кілька років перетворена в наркоклоаку, що виробляє світові запаси кокаїну. За всім подією явно відчувається рука картелю Санта-Бланка. Поспішайте придбати Ghost Recon Wildlands і зупинити привільно почувають себе покидьків, які наживаються на людських смертях, страждання і біди.

Ефективно боротися з наркомафією самотужки нереально, так що влазьте в шкуру одного з крутих спецназівців і разом зі своїми товаришами по службі вирушайте за черговою порцією адреналіну у ворожий тил.
Цей мультиплеер став першим військовим шутером, сюжет якого відправляє гравця в настільки величезний, відкритий і реагує на кожну його дію світ, що, приймаючи рішення, тисячу раз думайте!

Особливості гри Ghost Recon Wildlands:

 

  • Ви – привид. Стати ним вам пропонується не в плані безтілесності, а в якості легендарного бійця спецпідрозділу з однойменною назвою. Елітні війська заслані в глухий ворожий тил. Їх завдання – посіяти хаос, зсередини зруйнувавши всі виниклі між наркокартелем і урядом домовленості. Болівія повинна стати країною, вільною від страху, жорстокості, несправедливості і наркотрафіку!
  • На просторах відкритого світу. Купивши ключ Ghost Recon Wildlands, ви ступите на сумнозвісну Дорогу смерті і пройдете сольову рівнину. Перед вами постануть яскраві болівійські пейзажі. Досліджуйте все, що зустрінеться вам при виконанні квестів: тропічні ліси і гори, пустелі і сотні сіл. Зробити це вам допоможуть швидко найнесподіваніші транспортні засоби.
  • Свобода вибору. Пройти пропоновані сюжетом місії можна у будь-якій послідовності. Ось тільки ігровий світ реагувати на вжиті вами кроки буде неоднозначно. Іноді ситуація стане неконтрольованою і створить глобальні проблеми, але впадати у відчай не варто. Як би не було погано, світ все одно залишається підвладним вам, ось тільки потрібно знайти спосіб повернути собі контроль над ним.
  • Відмінний кооператив. Проходити місії в команді набагато цікавіше, ніж битися за перемогу в самоті. Зібравшись в команду, тут можна проводити ідеально сплановані каральні або масштабні визвольні операції, захоплювати Vipів і робити ще багато цікавих речей.