Квартира: своя або в оренду?

2-1-2017

kak-vybrat-kvartiru
Вже давно не існує системи, з допомогою якої можна було отримати квартиру, працюючи на якому-небудь підприємстві. Позитивною стороною ситуації виявляється той факт, що тепер хто завгодно може придбати своє власне житло, оскільки тепер не потрібно чекати, поки підійде чия черга
Але в той же час, ще мало хто є власником своєї власної квартири, так як не кожен може викласти кілька сотень тисяч рублів за десяток квадратних метрів. Пропоную почитати Оценка современных новостроек Броваров на примере ЖК «Лесной Квартал»

На сьогоднішній день, більшість молодих сімей не можуть дозволити собі своє власне житло. Тим не менш, тому що, хоч і дуже далеко, але на горизонті сяє можливість жити окремо, багато молоді пари вирішують знімати квартиру на перших порах, сподіваючись коли-небудь накопичити на власні квадратні метри. Це рішення досить гарне, але на жаль в житті виходить так, що не все йде по плану, і накопичити потрібну суму грошей не виходить. В результаті, з’являються розмови про те, що оренда-це марна трата часу і грошей.

Чи Так це, на жаль, сказати досить важко. Кожен знімав у своєму житті має свою власну думку. У цілому воно залежить від безлічі факторів, так як різні господарі зазвичай пропонують різні умови, і звичайно ж всі квартири теж сильно відрізняються один від одного. Тим не менш, оренда працює для кого-то, у той час як інші просто терпіти не можуть тулитися в чужому домі, і намагаються якомога швидше придбати щось своє.

Тим не менш, для кожного варіанта існує своя група людей, яким він підходить. Оренда, наприклад, чудово підходить як тимчасове рішення. Нерідко, рекомендується знімати квартиру молодим парам, які тільки починають жити разом, і не мають власного житла. Так само, гарною ідеєю, буде орендувати квартиру переїхавши в нове місто, так як купувати житло в незнайомому місці досить важко. Пізніше ознайомившись з хорошими і поганими районами, можна починати замислюватися про те, щоб вкласти свої гроші в нерухомість.

Варто пам’ятати, що оренда має бути тільки тимчасовим рішенням. Покупка квартири, повинна ставати єдиним можливим варіантом для одружених пар, які мають намір продовжувати жити разом. Так само про купівлю власної квартири потрібно задуматися ще перед народженням дитини, так як після появи малюка, ці гроші потрібні на інші потреби. Тому для багатьох молодих людей, гарною ідеєю виявиться ініціатива починати відкладати на власне житло з першого дня на стабільній роботі.

Єдине, що залишається правдою для всіх ситуацій, це факт, що купувати свою квартиру набагато вигідніше. Не у всіх виходить відразу зробити цей крок, але не дивлячись на це, він все одно залишається єдиним приносить вигоду. Тому, кожен повинен почати замислюватися про придбання власного житла в якийсь момент свого життя. Тим більше, що покупка квартири, нерідко здається процесом набагато більш складним, ніж він є насправді.