Назначение платежа – перевод с расчётного счёта ИП на личную карту

0
114

Самозайнятість – це тип ведення трудової діяльності, популярність і практична цінність якого зараз знаходиться на високому рівні. Більшість людей відкривають власний бізнес, не бажаючи працювати на інші фізичні особи, тобто, простіше кажучи, не даруючи начальників. При відкритті ІП і власної справи є безліч плюсів, але крім них, є важливі нюанси, які слід врахувати.

Відкриваючи бізнес, фізична особа повинна задуматися ще й про відкриття розрахункового рахунку, так чи інакше, все одно доведеться звернутися до такої банківської послуги. За допомогою розрахункового рахунку набагато простіше відслідковувати безліч фінансових операцій: оплату товару, виплату заробітних плат працівникам (особливо якщо в організації їх багато), різні перекази і т. д.

При веденні будь-якої підприємницької діяльності, у фізичної особи (представника ІП) може виникнути потреба зняття готівки з банківського рахунку для подальшого зарахування цих коштів на свою дебетову або кредитну карту. Ця операція може зайняти якийсь час, наприклад, великі суми можуть зараховуватися до 2 діб, і буде існувати ліміт на вводиться суму. На даний момент законодавство не зобов’язує заводити розрахунковий рахунок, але ведення бізнесу часом вимагає скористатися послугами банку. Про те, як це простіше зробити без питань від банку і податкової, буде розписано далі:

Для чого потрібно відкривати ІП рахунок і що він з себе представляє

Розрахунковий рахунок, це рахунок організації, що не є обов’язковим. При виході на середній або масштабний рівень, підприємцю стає вигідно мати не наявний касовий апарат, а термінал, який буде обслуговуватися в банку, оскільки він видається разом з відкриттям розрахункового рахунку (відбувається або закупівля еквайрингу, або його оренда). При підписанні договору з банком, підприємству видається спеціальний рахунок, і підключаються термінали. Далі з цього рахунку буде зручно виплачувати зарплати співробітникам, вести закупівлю товарів, проводити оплату необхідної реклами або реконструкції. А також, оскільки багато хто вже перейшли на оплату картами, то наявність терміналів сприяє більшому потоку клієнтів за рахунок зручної оплати товарів.