Найкраща відпустка

4-17-2017

загружено (1)

Відпустка, довгі вихідні, суміщені з святами, або звичайний вікенд можна урізноманітнити подорожжю. При цьому реально заощадити до 90%. Знижки на відпочинок краща альтернатива ранньому бронюванню і палаючим путівками, оскільки є можливість варіювати час, місце і враховувати фінансову складову. Якщо у пріоритетіекономія, варто вибирати найбільші знижки на тури. Дату заїзду, тривалість проживання у готелі чи санаторії постоялець визначає самостійно в межах умов акції.

Враховуючи зростаючу популярність внутрішнього туризму, ми пропонуємо:

різноманітні тури по містах України зі знижкою;
відпочинок на морі;
санаторнокурортне лікування в пансіонатах, санаторіях, базах відпочинку.

переклад документів, тако ж у нас онлайн перекладач.
Компаніїпартнери, чиї пропозиції розміщені на сайті, надають відпочинок і комплекс супутніх послуг з спеціальної партнерської знижкою. За рахунок цього економія досягає 90%. Розмір знижки не впливає на якість обслуговування. Пропоновані туристичні об’єктиєвропейського рівня: відокремлена територія, облаштовані номери або апартаменти, харчування, додаткові послуги.

Як дізнатися про акції на путівки і придбати тур зі знижкою

Портал колективних покупок  — каталог спеціальних цінових пропозицій партнерів інтернетмайданчика (туристичних компаній, готелів, баз відпочинку). Реєстрація на сайті (через email або аккаунт обраної соцмережі) займає 12 хвилини. Акційні пропозиції на путівки супроводжуються інформацією про розмір економії і мінімальною ціною.

Зробивши вибір, до моменту покупки можна проконсультуватися з компанією, що надає послугуїї контакти вказані в описі акції. Оплата приймається з банківського рахунки, карти, через касу, термінал або переведення в режимі online. Турист купує купон, який обмінюється на тур чи відпочинок.