Moong dal vitamins

0
107

Весільний сезон тут! І ви всі погодитеся зі мною, що настає момент, коли ви хочете втратити впертий жир навколо живота, щоб носити це улюблене сарі або moong dal vitamins. Ми продовжуємо бігати від стовпа до стовпа, щоб знайти ту єдину секретну їжу або інгредієнт, який плавить наш жир живота. Ми не віримо в чудеса, але ось список суперпродуктів, які допоможуть вам скинути зайві кілограми.

Для того, щоб схуднути, вам потрібно споживання калорій, щоб бути менше, ніж ваші загальні щоденні спалені калорії. Хоча втрата ваги-велике завдання, кілька вправ, здоровий спосіб життя і збалансований план індійської дієти можуть допомогти вам досягти цієї мети.

Деякі з продуктів, згаданих тут, навіть знайшли місце в Аюрведе і дієті Satvik з-за їх низької калорійного змісту і, таким чином, втрати ваги індійської їжі і очищаючих властивостей системи.

Ось план дієти для схуднення з індійською їжею:

  1. Ажгон насіння
    Чи допомагає ajwain у втраті ваги. Насіння Ajwain, також відомі як насіння карамболю, які насправді є плодовими стручками, з їх гострим смаком і унікальним ароматом є обов’язковими на кухні кожного. Використаний як вихід для декількох дихальних розладів, вони широко використані для того, щоб скинути тіло нетравлення шлунка і пов’язаного метеоризму.

Але чи знаєте ви, ajwain насіння відмінно підходять для ефективної втрати ваги теж? Все, що вам потрібно зробити, це закип’ятити столову ложку насіння ajwain в літрі води і пити на ньому протягом дня. План дієти з індійською їжею.

За словами доктора Нідхі Савні, практикуючого в Nutri Advice, » Ajwain допомагає в травленні і поглинанні їжі. Через менше накопичення жиру, що в кінцевому підсумку призводить до втрати ваги.”

Вранці, за півгодини до сніданку, жуйте ложку насіння карамболю. Це зробить ваше тіло випустити досить травних соків, щоб допомогти вам переварити сніданок, а також їжу попередньої ночі краще. Це також прискорить ваш метаболізм, який допоможе вам спалювати жир швидше і краще.