Методи просування сайту

12-12-2020

Як вірно підмітили у великому фільмі «кін-дза-дза»:»коли у суспільства немає колірної диференціації штанів, то немає мети».

Цю цитату ми притягнули за вуха, щоб розповісти вам, що в пошуковій оптимізації і просуванні теж є колірна диференціація. Тільки палітра тут дещо одноманітніша: чорний, сірий і білий — методи просування сайту маркуються саме так. Хочемо порекомендувати почитати про https://webmate.kz/seo-prodvizhenie  , тут тільки найкращі спеціалісти .

Студія олександра дорохова проводить традиційний лікнеп і розповідає, які способи просування варто використовувати чесному бізнесу. Ця інформація буде корисна тим, хто займається оптимізацією самостійно, і тим, хто замовляє послуги рекламних агентств.

Чорні методи

У чорному-чорному місті на чорній-чорній вулиці живуть вкрай шкідливі методи просування. Це, вважаємо, всім зрозуміло за кольором.

Чорні методи використовують для однієї мети — » нагнати » на сайт велику кількість користувачів за короткий час. Це може знадобитися в двох випадках:

  • шахрайський сайт, завдання якого-швидко зібрати з клієнтів грошей і піти в захід.

Цілком зрозуміло, що як тільки пошуковики обчислюють такі ресурси (а зараз роблять вони це швидко), сайт відправляється в бан.

До чорних методів просування відносяться:

 • використання невидимого тексту. Колір шрифту робиться таким же, як колір фону, тому візуально він не помітний. На сайт додається сила-силенна ключових слів, які не мають відношення до теми порталу або сторінки. Сайт може встигнути піднятися у видачі і стати сюрпризом для зайшли користувачів.
 • закупівля «сміттєвих» посилань. У мережі досі є біржі і агрегатори, що пропонують масово купити посилання з занедбаних чи нетематичних сайтів. Звичайно ж, на довгостроковий позитивний ефект сподіватися не доводиться.
 • клоакінг. Під цим говорить назвою ховається видача користувачеві не тієї інформації, яка була проіндексована пошуковиками. Це реалізується програмно, за допомогою user agent. До слова, клоакінг є і «білий». 
 • дорвеї. Перенаправлення користувача за допомогою редиректу. Зараз такі сторінки не індексують.

Справедливості заради скажемо, що ці способи в наш час практично не працюють. Точніше, вони еволюціонували в свої білі і сірі різновиди.

Сірі методи

Способи, які дають результат, але можуть поставити сайт під загрозу:

 • перебір з тегами, що впливають на видачу. Занадто багато «b», «strong» і іже з ними.
 • використання сервісів автоматичного обміну посиланнями або статтями.
 • обмін посиланнями між порталами кардинально різної тематики.

Ці прийоми не гарантують результат, але в перспективі можуть обійтися досить дорого.

Білі способи просування сайту

Ті, про які кілька років тлумачить в блозі студія олександра дорохова.

 • грамотна зовнішня і внутрішня оптимізація.
 • підвищення поведінкових факторів сайту-глибина і час перегляду, кількість дій користувача.
 • якісний і актуальний контент-саме на цьому аспекті роблять акцент пошукові системи.
 • крауд-маркетинг. Робота з громадською думкою.
 • поєднання seo та інструментів інтернет-реклами.

Кожен з білих способів просування неодноразово і детально розбирався в блозі студії. Ви можете освіжити пам’ять або просто зателефонувати нам — проконсультуємо по правильним кольорам просування сайту.