Линия Красоты

12-5-2017

Мрієте працювати в індустрії моди і краси, стати модним перукарем, висококласним візажистом або косметологом?
Почніть кар’єру з Лінією Краси! Наші випускники отримують більше десятка пропозицій від кращих салонів краси відразу після закінчення курсів: курси перукарів, курси манікюру, курси візажистів, курси косметологів. ПРАКТИКА З
У нас ви знайдете курсы парикмахера спб, та також курсы косметологов в СПб.

ПЕРШИХ ДНІВ

Студенти курсів перукарів, манікюру та візажистів з першого дня починають освоювати ази професії на практиці. На заняття запрошуються моделі, яким слухачі курсів роблять стрижки, зачіски і вкладки, макіяж, манікюр. Теоретичні знання постійно відпрацьовуються на манекенах. З щоденною практикою учні набувають досвід і впевненість, необхідні їм для подальшої роботи.

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Заняття проходять в нових, обладнаних залах. Всі інструменти, матеріали та обладнання, які використовуються при навчанні є професійними. Викладачі розкажуть студентам про сучасну продукції для роботи перукарем, візажистом, косметологом або майстром по нарощуванню нігтів. Освоюйте разом з нами модні і затребувані спеціальності.

ЯКІСНЕ НАВЧАННЯ

Лінія Краси приділяє особливу увагу якості освіти. Ми вирощуємо не просто кваліфікованих фахівців, а чемпіонів у своїй області. Наша навчальна студія постійно бере участь у змаганнях і виставках, де наші студенти займають призові місця! Саме тому диплом Лінії Краси високо котирується при влаштуванні на роботу. Наші учні — наша гордість!