Лаки Клевер

0
377

Ви коли-небудь мріяли виграти величезну суму? Думаю так. А зіграти і виграти x118, і не як рідкісний джекпот? Спробуйте зіграти в Лаки Конюшина — це захоплююча
онлайн гру з високими множниками і з справедливими і простими правилами. Все дуже просто! Гра чимось схожа з «Сапером», але набагато простіше і шанс виграти в ній набагато вище. Перед гравцем поле з 9 квадратами, де можна знайти 4 виграшних символу «Конюшина» або 5 програшних символів «Бомба». Шанс виграти 4 до 5!

Для початку необхідно зробити ставку і натиснути на кнопку «Грати». Потім за допомогою мишки (дія — права кнопка) відкривайте по одному будь-якому з 9 квадратів один за одним. Також ми пропонуємо Бонус на депозит 118%.
Якщо ви вгадаєте 4 Лаки Конюшини поспіль, ви отримаєте максимальний з коли-небудь бачених множників — x118. Але не поспішайте, остерігайтеся бомб. Якщо випав символ «Бомба» — ви програли.

Гравець завжди може прийняти рішення отримати нагороду на будь-якому поточному кроці (можна забрати виграш відразу після того як вгадали перший конюшина, але врахуйте чим більше листів вгадаєте — тим вище виграш) або продовжити ризикувати і збільшувати множник. Вирішувати вам, йти до абсолютної перемоги або не ризикувати, зупиниться, і забрати свої гроші.

Дополнительно на
https://luckyclover8.com/ru/web/?referral_code=blogun_lc_txt  .