Курсы стоматология

0
347

Навчальний центр Аполлонія є клінічною базою для кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів Української Медичної Стоматологічної Академії. Сьогодні курси для стоматологів проходять в комфортабельних клінічних кабінетах і фантомних класах. Лікарі-курсанти, які приїжджають до нас, живуть поверхом вище, в готелі Аполлонія, і ніщо не заважає їм зануритися в освоєння техніки прямої художньої реставрації зубів.
Навчання в навчальному центрі Аполлонія проходить в клінічних класах, де лікар-викладач докладно пояснює всі тонкощі біоміметікі, виконуючи реставрації на фантоми, і у фантомному класі, де лікарі-курсанти повторюють побачене на фантоми під контролем викладача. Навчальний центр Аполлонія проводить семінари зі стоматології вже 25 років. За цей час понад 20 тисяч лікарів з України та інших країн оволоділи майстерністю художньої реставрації зубів. У нас найкращі курсы стоматология. Місія навчального центру Аполлонія — допомогти максимальному числу пацієнтів руками стоматологів, навчених в Аполлонії, прямої реставрації в биомиметической концепції на основі заміни парадигми Блека на парадигму адгезивної реставрації.
Навчальний центр Аполлонія Сергія Радлінського проводить навчальні курси для стоматологів з прямої художньої реставрації зубів. Аполлонія-це навчання стоматологів біоміметичним принципам для досягнення кращого естетичного результату найбільш щадним для здоров’я пацієнта способом.