Купить виагру Украина

5-30-2017

Життя здатна підносити приємні сюрпризи. Чи Могли знати фармацевти, які створювали препарат для лікування стенокардії, чим обернеться їх відкриття? Замість поліпшення кровообігу в серцевому м’язі, вони отримали зовсім несподіваний ефект, поліпшив життя і самопочуття багатьох людей по всьому світу.

Опис препарату

Препарат створений на основі силденафілу. Звідки взялося слово дженерик? Справа в тому, що патент на засіб належить фірмі Пфайзер, тому на їх брендовий товар Віагра ціна вище. Інші фармацевтичні компанії випускають аналоги Viagra – дженерики і дають цього препарату нова фірмова назва, хоча, по суті, в його основі один і той же засіб, злегка змінюються лише додаткові речовини, тому препарат Віагра купити в них можна дешевше.

Кому рекомендується застосовувати Віагру

Можна багато говорити про вибіркове інгібування цією речовиною ФДЭ5, але головне те, що це засіб значно покращує ерекцію у чоловіків за рахунок припливу крові до області малого тазу. Це означає, що препарат рекомендується всім чоловікам з порушеннями еректильної функції. Варто пам’ятати, що препарат може не подіяти при прийомі великих доз алкоголю, або настане пізніше після прийому великої кількості жирної їжі.

Переваги Віагри.

Взявши всього одну таблетку препарату (не більше одного на добу) приблизно за годину до статевого акту та при наявності сексуального збудження, ви отримаєте стійку ерекцію, дія препарату триватиме від 4 до 6 годин. Головне, що на репродуктивну функцію Віагра жодним чином не впливає. А якщо враховувати, що засіб Віагра дуже просто, то вам не доведеться стикатися з труднощами в особистому житті. Якщо ви хочете купити Віагра в Україні, то і доставка не займе багато часу. Більш детально на https://love-me.com.ua