Кривой Рог — Кирилловка

0
98

Сотні тисяч людей щоліта обирають для відпочинку Азовське море – тепле, мілке і рідне. Для відпочинку з дітьми не знайти місця краще, ніж селище міського типу Кирилівка, який знаходиться в Запорізькій області. У нас найкраща маршрутка Кривой Рог — Кирилловка.

Пляжі тут досить широкі, часом, сягають 50-ти, а то і 100 метрів. Уздовж берега вони тягнуться більше, ніж 30 кілометрів. Так що місця тут вистачає всім. Кожен може погрітися на сонечку з комфортом.

В Кирилівку більшість відпочиваючих їдуть, в основному, щоб оздоровитися. Навколо курорту є два лиману з лікувальними грязями. Вони ідеально підходять для лікування суглобів і шкіри. Чимало тут і розваг. Особливо, коли погода псується, всіх тягне на вінд — і кайтсерфінг. Обидва виду спорту не вимагають особливої фізичної підготовки, навчання відбувається поетапно.

Головна і, без перебільшення, найпопулярніша визначна пам’ятка Кирилівки – аквапарк «Острів скарбів», який, до того ж, найбільший в Україні. Воду для нього викачують із свердловини, глибиною до 150 метрів. Вона проходить дві стадії очищення, тому ніякого хлору і стороннього запаху в ній немає. Купайся, поки не набридне. За день аквапарк відвідує понад 3000 людей. Ціна за вхід в розпал сезону – від 350 до 420 гривень. Розваги знайдуться як для дітей, так і для дорослих екстремалів. У вашому розпорядженні три десятки гірок, 8 басейнів, роздягальні, туалети, шоу барменів і аніматорів, аквааеробіка. Єдине, за їжу та напої доведеться платити окремо.

Багато в Кирилівці комфортабельних баз відпочинку і пансіонатів, є дельфінарій, кінний цирк, луна-парк та інші розважальні заклади. До того ж, місцевий клімат ідеально підходить для безпечного та комфортного відпочинку.

Так чому б не провести відпустку в Кирилівці? Звертайтесь за допомогою в транспортну компанію «GRAND travel», яка організовує поїздки до моря з Кривого Рогу, і насолоджуйтеся лагідним сонечком і теплим Азовським морем.