Кращі стратегії ставок на спорт

11-14-2019

Стратегія реінвестування в ставках на спорт

Ставки на спорт припускають найрізноманітніші стратегії і тактичні системи. Деякі з них орієнтовані на динамічний приріст суми прогнозу. Стратегія реінвестування як раз відноситься до такого підходу. Суть полягає у вкладанні всього прибутку від однієї ставки в іншу. Як правило, вибирається конкретна команда, для якої ловляться виграшні серії. Це повинен бути андердог, що має коефіцієнти вище 2,0. Спочатку хочу порекомендувати робити ставки на спорт на сайті Parimatch http://parimatch.com/history, адже тут у вас є усі шанси на перемогу.

Особливо така тактика реінвестування поширена до бейсболу. У цьому виді спорту перемоги андердогів трапляються досить часто. Більш того, часто виграшна серія становить відразу кілька матчів поспіль. Така стабільність і є основною умовою для успішності стратегії реінвестування.


На практиці це виглядає наступним чином. Каппер вибирає команду для ставки. Наприклад, в Бундеслізі Тіпстер звернув увагу на Вердер. Нехай ця добротна команда перебуває в нижній частині турнірної таблиці, тому майже у всіх матчах видається явним андердогом. Угледівши позитивну тенденцію у формі команди, каппер робить ставку. Це не обов’язково повинна бути чиста перемога. Головне, щоб коефіцієнт знаходився в межах 2,0. Після перемоги такого прогнозу весь виграш знову ставиться на Вердер.

У такій тактиці є кілька нюансів. Збільшення кількості подвоєнь знижує ймовірність загального успіху. Золотою серединою вважається 3-4 подвоєння. Крім того, не можна сліпо робити ставки. Важливо вивчити календар ігор. Якщо вже наступний матч Вердеру доведеться грати на виїзді з Баварією (= дуже велика ймовірність програшу), то необхідно підібрати інший об’єкт для реінвестування.

Така система не може приносити регулярних дивідендів. Крім того, для прибутку на довгій дистанції необхідний ретельний аналіз.

Стратегія д’аламбер як спосіб гри в конторі


Більшість людей зі світу ставок або азартних ігор обов’язково рано чи пізно стикалися зі стратегією гри під назвою Мартінгейл. Принцип гри по цій системі дуже простий — при програші необхідно подвоїти ставку на наступне подія, щоб відбити програне і отримати прибуток. На жаль, при всій привабливості даного способу, в кінцевому підсумку він все одно призводить до повного спустошення рахунку гравця. Дуже швидко ростуть ставки, а серією програшів не так вже й рідкісні.

Принцип д ‘ Аламбера є розвитком системи гри Мартінгейл. Метою цього підходу є зменшення ризиків при довгих серіях поразок і зниження навантаження на банк. Розплатою за це стає більш високий мінімальний коефіцієнт, який можна «загравати». У чистому Мартингейле потрібні ставки з коефіцієнтом в районі 2, тоді як для методу д ‘ Аламбера рекомендується використовувати діапазон коефіцієнтів від 3 до 4.

Що таке стратегія Д’аламбер означає?


Метод д ‘ Аламбера не так далеко пішов від Мартінгейла. Суть його досить проста — при програші необхідно збільшувати ставку не вдвічі, а всього на величину першої ставки. Наприклад, гравець ставить 1% від свого банку, після програшу він повинен зробити наступна ставку вже в 2%, потім 3% і так далі.

Візьмемо серію поразок з 5 ставок, у разі Мартінгейла гравець вже позбудеться 31% своїх грошей, при 6 ставках — 63% і сьома вийде за межі банку. При грі за системою д’аламбера навіть до 7-ї ставки можна втратити тільки 13%. Таким чином, щоб програти весь банк, потрібна серія поразок з 14 ставок поспіль. Після перемоги ставка опускається до свого початкового значення.

Як використовувати стратегію д ‘ Аламбера в ставках?


Ставки на спорт дають невелику перевагу в порівнянні із застосуванням цієї системи в звичайних азартних іграх. Перше, що потрібно зробити, це визначитися з видом спорту. Основна проблема методу д ‘ Аламбера в тому, що коефіцієнт від 3 до 4 означає, на думку букмекерів, шанси такої ставки не більше 20%. Тому при виборі виду спорту існує два варіанти. Перший-вибрати вид спорту і змагання, в яких гравець добре розбирається. У цьому випадку шляхом аналізу можна відбирати події з переоціненими фаворитами. Другий — вибрати вид спорту або змагання з найбільш непередбачуваними результатами. Одними з найбільш «випадкових» є ліги з інтенсивними графіками-НХЛ (хокей), НБА (баскетбол), MLB (бейсбол). Коли матчі йдуть щодня, а в сезоні більше 100 ігор, мимоволі гравці менш відповідально ставляться до кожної, тим більше на початку чемпіонатів. Букмекери ж часто намагаються ловити недосвідчених гравців на гучних іменах беруть участь команд і спортсменів.

Як вигравати по системі д’аламбер?


Як будь-яка мартингейлоподобная стратегія д’аламбер не підходить для бездумного використання і призводить в кінці кінців до програшу всього банку. Однак для розбираються в спорті людей цей метод може стати більш безпечною альтернативою тактикам типу «догон», заснованих на класичному Мартінгейлі. Тільки в цьому випадку д’аламбер буде працювати і приносити прибуток — досвідчений гравець навряд чи помилиться 14 разів в добре знайомому йому виді спорту, навіть вище коефіцієнта 3.