Ковры

0
423

Килими — справжнє втілення тепла і затишку. Це виріб здатний привнести в будь-яке приміщення гармонію і нотки домашньої ідилії. До того ж у більшості випадків дизайнери використовують килим в якості родзинки інтер’єру, а також за його допомогою приховують деякі недосконалості приміщень. Перш ніж купити килим, потрібно зрозуміти, які види існують і зрозуміти різницю між ними. На сьогоднішній день килими виготовляю шляхом обробки натуральних матеріалів або ж синтетичних. До натуральних килимів відносяться вовняні, циновки, шовкові та інші килими, у виготовленні яких було використано природну сировину. Що стосується синтетичних, вони бувають акриловими, поліпропіленовими і безліч інших видів. Для більш детальної інформації, прейдіть на наш сайт.

Вибрати й купити килим просто, якщо дотримуватися правил:
1. Заміряти Ваше приміщення і чітко визначити розміри килима.

2. Визначити оптимальну форму і колірну гамму, згідно дизайну кімнати.

Наступні питання про якість, моделі та наявність вам допоможуть вирішити наші менеджери.

Всі типи килимів виготовляють в основному шляхом отримання хімічних сполук з переробленого вугілля, нафти, газу та інших хімічних продуктів. Аналізуючи різні види, потрібно виділити кілька критерій, які дозволять визначити плюси і мінуси того чи іншого виробу. Почнемо, мабуть, з їх впливу на здоров’я. Якщо розглядати з цієї точки зору, на думку в першу чергу приходять, звичайно ж, килими з натуральних матеріалів. Дійсно, вони екологічні і несуть мінімальну шкоду вашому організму. Але водночас їх мінусом є в деяких випадках велика вага, а в інших-погана зносостійкість. Також варто відзначити, що килим з таких матеріалів як, наприклад, шовк і шерсть схильні молі і проводять статичний заряд. Що стосується килимів з синтетичних матеріалів – вони більш практичні у використанні. Звичайно, вони не зовсім екологічні, але в той же час часто їх обробляють спеціальними речовинами через що вони мають антибактеріальний і антиалергенний ефект. Також плюсом таких килимів є їх синтетичні характеристики, які дозволяють фарбувати вироби у всілякі кольори. Купити килим у Києві такого типу вам буде легко, так як вони дуже поширені і до того ж, мають низьку ціну. Наступний критерій — відповідність килима загальному стилю. Як перші, так і другі види килимів популярні і досить використовуються в оформленні інтер’єру. Можна тільки додати, що синтетичні килими більше підходять таким приміщенням, як ванна кімната, кухня, хол. А килими з натуральних матеріалів більш гармонійно виглядають у вітальні, спальні або дитячої. Однак це лише суб’єктивна думка, тому тільки вам вирішувати які килими купити і як краще застосувати для тієї чи іншої кімнати.

Якщо розглядати колірну гамму, напрошуються на похвалу синтетичні види килимів, так як через своїх хімічних властивостей, які прекрасно фарбуються у всілякі кольори і згодом довго зберігають свою насиченість. Натуральні килими мають достатню різноманітність, але все ж дотримуються певних рамок. Вибираючи килим, неважливо який він буде – синтетичний або з натуральних матеріалів. Головне, щоб ви не пошкодували про свій вибір і він радував вас і ваших близьких своїми тільки позитивними характеристиками.