Коврики автомобильные в салон.

0
421

Гумові килимки призначені в першу чергу для використання в зимовий період або в місцях з надлишком бруду на дорогах. Гумові килимки призначені для того що б тримати воду і сніг в килимках-перешкоджаючи попаданню на днище автомобіля. Завдяки поліуретановим килимкам салон автомобіля залишається сухим і чистим, ковролін під килимками сухий і не псується.

Гумові килимки повністю повторюють кузов автомобіля, включаючи всі вигини лінії — максимально закривають днище автомобіля що б волога залишалася тільки на килимах. Гумові килимки прості в догляді — потрібно тільки протерти ганчіркою або промити на автомийці — і вони чисті — як нові. В залежності від матеріалу килимків і взуття яку використовуєте — змінюється час служби килимка.

Килимки з бортиком вибирають якщо автомобіль частіше використовується за містом і в екстремальних умовах — бруд, сніг. Високі бортики зможуть затримати більше вологи, особливо якщо автомобіль стоїть під нахилом. В любо разі гумові автоковрики надійно лежать в салоні — не бовтаються, максимально впираються по сторонам в салоні, так само мають люверси (місця кріплення) якщо це передбачено заводом виробником автомобіля.

Фірма avtoshara представляють килимки від таких виробників – Petex, Doma, Nowline, Gurman Zubri, Lada Locker, Rezaw Plast, Star Diamond, TKapital та інші. Килимки в залежності від виробника мають різну висоту бортиків, малюнок і матеріал.

Європейські виробники гумових килимків – Petex, Doma, Gurman Zubri, Gled Ring виробляють ковбики з бортиком 1 см, внутр. Мають пористу структуру в клітинку що б краще тримати бруд і вологу. Виготовлені з м’якої гуми, складаються з 4 частин – два передніх і два задніх килимка.

Килимки вироблені в Росії і Тайвані, Азії – Lada Locker, Star Diamond, TKapital виконані з бортиками від 3 до 5 см заввишки, мають унікальний малюнок, відмінно тримають воду і любуюгрязь скольо б її не було на черевиках.

Всі наші килимки без запаху, можуть бути в чорному темно сірому або бежевому кольорі в залежності від виробника. Килимки легко чистяться миючими речовинами, не містять шкідливих домішок.