Костыли

0
306

Принцип дії цих виробів простий: спираючись на них, людина знімає вагу з проблемної області і отримує додаткову опору. Невипадково ту ж тростини іноді жартівливо називають «третьою ногою».

Сучасні тростини і милиці зазвичай виготовляють з алюмінію або з дерева. Дуже зручні у використанні телескопічних тростини, довжину яких можна регулювати під конкретного пацієнта.

Вибираючи тростину або милицю, слід звертати увагу на кілька моментів. Перш за все, треба перевірити ручку – вона повинна бути зроблена з шорсткого матеріалу, щоб рука не ковзала. Багатьом подобається зовнішній вигляд лакованих тростин, проте саме вони найчастіше ковзають в руках. Детальніше на https://baldinelli.ua/reabilitaciya/kostyli-trosti

Не менше значення має і нижня частина виробу. Виробники якісних тростин і милиць обов’язково ставлять там гумову наліпку, яка також запобігає ковзанню. Нестійка слизька тростина може не допомогти, а нашкодити людині; він може впасти і отримати травму.

Для зимових прогулянок рекомендується мати спеціальні гострі насадки на тростину, які дозволяють мати надійну опору навіть на слизькому льоду. Ну і звичайно ж важливо, щоб тростина або милиця були міцними, адже від цього залежить не тільки термін служби виробу, але і безпеку його власника.