Конвеєрні гумовотканинні стрічки

10-31-2016

Резинотканевые конвейерные лентыГумовотканинні стрічки активно застосовують у промисловій сфері. Вони є однією з складових різного обладнання, готових комплексів і ліній. З їх допомогою здійснюється транспортування дрібногабаритних і великогабаритних предметів на певну відстань. Тому я пропоную вам придбати лента резинотканевая за демократичною ціною

Конструкція резинотканевой стрічки
Гумовотканинна стрічка має наступну конструкцію: тягової сердечник, робоча і неробоча обкладка і гумові бортики. Для того щоб виробляти роботу у важких умовах стрічку можуть «посилювати», за допомогою сітчастої тканини, яка накладається в 1-2 шари.

Гумотканинний конвеєр має наступну конструкцію: тягової сердечник, робоча і неробоча обкладка і гумові бортики. Для того щоб виробляти роботу у важких умовах стрічку можуть «посилювати», за допомогою сітчастої тканини, яка накладається в 1-2 шари.

Обладнання включає в себе кілька штук прокладок – 5-7, виконаних із спеціальних тканин, при виробництві яких застосовують щільні нитки, приміром, капронові . Таким чином, можна сміливо відзначити високі міцнісні характеристики цього виду стрічок. Тому гумовотканинні транспортери, при виробництві яких використовувалися такі тканини ідеально підходять для переміщення великогабаритних вантажів.

Крім того, в цьому типі конвеєрів можуть використовуватися комбіновані тканини – лавсанові нитки з елементами бавовняних ниток. Їх міцність трохи нижче, але зате їх перевага полягає в економічності. У деяких моделях гумових стрічок використовують металеві сітки для посилення конструкції.

Інші елементи гумових стрічок відіграють захисну роль, незважаючи на те, що найчастіше товщина робочої обкладки не перевищує 10 мм, а неробочим – 3 мм. Робочі борту по ширині дорівнюють загальній товщині обкладок. При застосуванні гумотканинних стрічок в простих умовах їх можуть виробляти без захисних бортиків. Але в складних ситуаціях, наприклад, у вугільній промисловості наявність бортів є одним з головних вимог, яким не можна знехтувати.

Купити гумовотканинні стрічки – зробити правильний вибір

Вам необхідно купити гумовотканинні стрічки, але ви не знаєте, де зробити настільки серйозну покупку і на що звертати увагу, роблячи остаточний вибір? Тоді рекомендуємо вам відразу ж звернутися до професіоналів, які допоможуть вам підібрати цей вид обладнання з необхідними технічними характеристиками, високої якості і без зайвих переплат. У нас ви зможете придбати цей вид конвеєрів. Розумна ціна гумотканинних конвеєрів і гарантії на всю лінійку обладнання вам будуть гарантовані. Телефонуйте, задавайте усі питання, що цікавлять вас та залишайте заявку на придбання цього типу транспортувального обладнання.