Кофемашины

0
145

Найбільш популярним пристроєм для приготування кави є автоматична кавоварка, якою давно вже користуються в домашніх умовах і офісах, а не тільки в кафе. Автокав’ярні готують твій улюблений американо або капучіно після натискання однієї кнопки-справжня мрія кавомана вранці. Якщо ти давно хотів купити собі такий прилад і насолоджуватися ароматною кавою, не виходячи з дому, пропонуємо ознайомитися з асортиментом нашого сайту і замовити вподобану кавоварку вже зараз. Детальныше на https://stylus.ua/kofemashiny-i-kofevarki/tip:kofemashina-avtomaticheskaya-2/.

Функціонал автоматичної кавомашини
Для приготування кави потрібно засипати зерна в кавоварку, налити води і вибрати програму готування. Час приготування однієї чашки кави становить 30-40 секунд. Функціонал кавоварки дозволяє самостійно вибрати параметри роботи – користувач може регулювати ступінь помелу кави, кількість води, обсяг кавового напою. Моделі з дисплеєм відображають задані параметри на невеликому екрані. Як правило, ціна кавомашини залежить від кількості функцій і програм.

Вбудована кавомолка відповідає за помел необхідної кількості зерна на порцію кави, потім кофемашина заварит напій і утилізує відпрацьовану кавову гущу в ємність для відходів.

Любителів капучіно порадує наявність однойменної функції. Пристрій може мати функцію Cappuccino:

Автоматичне приготування – кавові машини з автоматичною насадкою панарелло (капучинатором), яка допомагає машині самостійно збивати молоко, після чого додає його в кавовий напій.

Ручне приготування – машини з ручним капучинатором, де молоко потрібно підносити до кавомашині вручну.

Детальніше ознайомитися з функціоналом обраної кавомашини можна на сторінці товару, прочитавши його характеристики.

Види кави, які можна використовувати в автоматичних кавомашинах
Автоматична кавоварка прослужить довше, якщо за нею правильно доглядати – вчасно проводити очищення ємностей кавомашини, наповнювати резервуари. У кавомашинах можна використовувати різні види кави:

Зерно — в кавоварках з вбудованою кавомолкою можна використовувати цільні кавові зерна;

Зерновий і мелений – в кавоварці можна використовувати обидва види кави;

Мелений-необхідно перемолоти зерно у великий або дрібний помел;

Мелений і чалди – можливе використання двох видів кави;

Чалди-це обсмажені мелені зерна, спресовані в одноразові фільтр-пакети з двох шарів» дихаючої » паперу. Якщо ти не хочеш обтяжувати себе приготуванням кави, то краще рішення-купити кавоварку, за допомогою якої можна готувати смачну каву без особливих навичок вдома або в офісі. І хоча вона коштує дорожче гейзерній або крапельної кавоварки, готує каву в кілька разів швидше і абсолютно не вимагає твого втручання.