Карты банков

0
163

Представляємо вам кращі дебетові карти за версією користувачів в 2019 році. На нашому сайті ви зможете ознайомитися з інформацією про дебетові картки, після чого оформити заявку онлайн на сайті банку. Для цього просто перейдіть на сайт банку і заповніть анкету. Всі карти доставляються кур’єром, або поштою, в залежності від вашого місця проживання. Детальніше дізнавайтеся на сайті представлених організацій. У список включені тільки кращі дебетові карти. Представлені дебетові крати можна оформити онлайн. Карти служать для зберігання і використання власних коштів. карты банков не мають на увазі кредитний ліміт. Найчастіше ці карти використовують для отримання заробітних плат.

Проте, такі карти, як і кредитні карти, представлені в нашому топі кредитних карт, мають кешбек і бонуси. Також, при виборі дебетової картки, варто звернути увагу на вартість річного обслуговування. Плата за річне обслуговування картки може не стягуватися зовсім або починатися з другого року обслуговування. В середньому, річне обслуговування обходиться Клієнту в 400-900 рублів.

Вибираючи карту, потрібно уважно прочитати умови її використання. Деякі карти мають функцію «Овердрафт», простими словами це перевитрата грошових коштів на залишку, відхід в «мінус». Умови надання такої послуги потрібно ретельно вивчити перед початком її використання.